Seksowna Weronika Sowa w stroju kąpielowym. Wywołała GŁOŚNĄ dyskusję

i

Autor: screen z filmu na YouTube: 24H W BUDAPESZCIE! / https://www.youtube.com/channel/UCtVy1X-hcxAL2ZlS6TqMQFw Seksowna Weronika Sowa w stroju kąpielowym. Wywołała GŁOŚNĄ dyskusję

Seksowna Weronika Sowa w stroju kąpielowym. Wywołała GŁOŚNĄ dyskusję

2022-03-29 10:32

Weronika Sowa wspólnie z Pauliną Kozłowską wybrała się do Budapesztu, gdzie spędziła 24 godziny. Były w restauracji, w klubie, ale również odwiedziły najbardziej charakterystyczne dla kultury węgierskiej miejsca. Jeden z momentów ich budapesztańskiej relacji wzbudził spore zainteresowanie i jest powodem szerokiej dyskusji. Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Wersow - podróż do Budapesztu
  2. Czy łatwo zostać gwiazdą internetu? Posłuchaj, co popularny TikToker radzi młodym twórcom!

Wersow w stroju kąpielowym, który odsłania sporą część ciała, jest powodem dużej dyskusji internautów. Choć oczywiście nie ma w tym nic dziwnego, że gwiazda założyła taki kostium, to jednak internauci znaleźli powód, by skomentować i ocenić nowy wygląd Weroniki Sowy. Narzeczona Friza wspólnie z dziewczyną Mini Majka postanowiła wybrać się na Węgry. Panie spędziły tam 24 godziny odwiedzając najbardziej znane miejsca Budapesztu, jedząc najbardziej wykwintne lokalne dania, czy chociażby pokazując, jak wygląda tam nocne życie. W sieci pojawiło się wiele kopii filmików z ich podróży. Wiele, jednak to właśnie ta z Łaźni Budapesztańskich zrobiła największą furorę.

Kiedy będzie ślub Friza? Wersow zdradziła WAŻNE tajemnice!

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

Wersow - podróż do Budapesztu

Komentujący docenili, że Wersow zaprosiła na wspólną podróż Paulinę Kozłowską, która do tej pory nie rzucała się w oczy i była raczej w tle projektu Ekipy. Wierni fani byli również zadowoleni, że wystartowała nowa seria podróży z różnych miejsc, gdzie Youtuberka spędza 24 godzin. Przynajmniej mają nadzieję, że tak właśnie będzie. Na TikToku pojawiły się urywki filmiku z kanału Wersow. W zaledwie jeden dzień od premiery miał on 830 tysięcy wyświetleń, a to o 300 tysięcy więcej niż pełna relacja z Budapesztu na oficjalnym kanale Weroniki Sowy. Filmik przedstawia gwiazdę w stroju kąpielowym, który odsłania sporą część ciała. Chociaż nie ma w tym nic dziwnego, to jednak internauci zaczęli komentować i oceniać:

  • pov: koleżanka o którą nie masz być zazdrosna - napisał/napisała nieznaszmnie28
  • Jakie okulary miała Weronika?? - zapytał pawlopies

Niektórzy zauważyli, że zarówno Paulina, jak i Wersow mają niemalże ten sam strój kąpielowy. Zaczęły się poszukiwania ukrytych znaczeń i stwierdzeń, iż Youtuberka chciała poczuć się lepiej przy swojej młodszej koleżance. 

Koniec Ekipy Friza coraz bliżej? Ważna umowa niebawem się skończy!

Wersow zachęciła widzów do oglądania filmiku pisząc: - Cześć! W dzisiejszym odcinku spędzam 24h w Budapeszcie. Na wyjazd zabrałam ze sobą Paulinę i odwiedziłyśmy w tym czasie wiele różnych atrakcji. Zrobiłam dla Was krótki przewodnik z najlepszymi miejscówkami. Jesteście ciekawi robiłyśmy w Budapeszcie? Koniecznie oglądajcie do końca!

Czy łatwo zostać gwiazdą internetu? Posłuchaj, co popularny TikToker radzi młodym twórcom!

Listen to "Co Alex Kain radzi młodym twórcom? „W TikToku jest siła!”" on Spreaker.