Wersow ma swoją sobowtórkę! Internauci przecierają oczy ze zdumienia

2022-03-29 12:48 ek
Wersow
Autor: screen z YouTube/WERSOW

Najpopularniejsza i najbogatsza youtuberka z Polski ma swoją sobowtórkę! Mowa oczywiście o narzeczonej Friza, czyli Wersow. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, ponieważ podobieństwo dziewczyn jest ogromne! Przekonajcie się sami sprawdzając szczegóły w poniższym artykule.

Sobowtór ma prostą definicję. To człowiek bardzo podobny zewnętrznie do innego człowieka, dlatego łatwo można się pomylić lub stwierdzić, że dana dwójka jest nawet rodzeństwem. W dobie prężnie rozwijających się mediów społecznościowych mogliśmy nie raz natrafić się na sobowtóry gwiazd. Wiemy już, że w Polsce stąpa bliźniaczka Seleny Gomez, Edyty Górniak, Natsu, Viki Gabor, Roksany Węgiel, a nawet najpopularniejszego youtubera w Polsce. Tak - Friz ma sobowtóra w Ameryce i okazuje się, że to nie chłopak, a… dziewczyna! Teraz jednak czujni internauci znaleźli pewną blondynkę uderzająco podobną do jego narzeczonej, czyli do Wersow. Będziecie w szoku!

ZOBACZ TAKŻE: Donuty Ekipy wywołały ogromne zamieszanie! Internauci nie są dumni z ich nowego pomysłu

Sonda
Lubisz Wersow?

Wersow - sobowtór

Podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra i jak się okazuje, ma go również Wersow! Internauci przecierają oczy ze zdumienia, ponieważ uderzająco podobna do polskiej youtuberki jest niejaka Marta Hołownia, która na TikToku figuruje jako @m_beautyvibes. 

ZOBACZ TAKŻE: Seksowna Weronika Sowa w stroju kąpielowym. Wywołała GŁOŚNĄ dyskusję

- Myślałam że to Wersow 😮

- Wersow co tu robisz? 😂😅

Weronika i Marta są do siebie podobne? Przekonajcie się sami, oglądając poniższe wideo.

Wersow kiedyś i dziś

Czy łatwo zostać gwiazdą internetu? Posłuchaj, co popularny TikToker radzi młodym twórcom!

Listen to "Co Alex Kain radzi młodym twórcom? „W TikToku jest siła!”" on Spreaker.
NAJNOWSZE