Friz i Wersow

i

Autor: Youtube.com/Karol Friz Wiśniewski; screen z filmu "Powiedziała TAK"

Friz i Wersow - data ślubu już znana? Influencerka odpowiada na pytania fanów

2022-04-24 18:47

Friz i Wersow jakiś czas temu ogłosili światu, że są zaręczeni. Od tamtej pory wiele osób czeka na więcej informacji na temat ich ślubu. Kiedy on się odbędzie? Jak będzie wyglądał? Fani Ekipy chcieliby już poznać odpowiedzi na te pytania. Wreszcie Wersow postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Co zdradziła?

Ślub Friza i Wersow z pewnością będzie ogromnym wydarzeniem. To jedni z najpopularniejszych influencerów w Polsce i prawdopodobnie najsławniejsza para w polskim internecie. Mają więc wielu fanów, którzy wyczekują tej ceremonii, która z pewnością będzie spektakularna. Każdy zadaje sobie jedno pytanie - kiedy Wersow i Friz się pobiorą? Do tej pory narzeczeni nie mówili dużo na ten temat. Zmieniło się to jednak, kiedy Weronika opublikowała na YouTube nowy film. Odpowiadała w nim na pytania widzów i oczywiście nie zabrakło pytań o ślub. Ukochana Friza wreszcie uchyliła rąbka tajemnicy. Jakie są ich ślubne plany?

ZOBACZ TAKŻE: Wersow straciła kontrolę nad swoim życiem. Teraz pomaga jej w tym aplikacja!

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Wersow o ślubie z Frizem

Wersow wreszcie zdradziła więcej informacji na temat jej wyczekiwanego ślubu z Frizem. Co odpowiedziała na pytanie jednego z fanów?

Zakładaliśmy, że nawet mogłoby się to wydarzyć w tym roku. Jesteśmy takimi osobami, że moglibyśmy ten ślub zaplanować w trzy miesiące, wyjechać i wziąć ślub gdzieś za granicą. To by nam pasowało. Jednak ostatnio więcej o tym rozmawialiśmy i chcielibyśmy zrobić ślub za granicą, ale tak na spokojnie. Fajnie to zaplanować, nie spieszyć się z tym. Najpierw celebrować te zaręczyny, to narzeczeństwo, a nie koniecznie już stawać się żoną i mężem. Nie znam jeszcze dokładnej daty, bo jej nie mamy, ale wydaje mi się, że raczej to nie będzie w tym roku, a może w przyszłym - wyjaśniła narzeczona Karola Wiśniewskiego.

Sonda
Czekasz na ślub Wersow i Friza?