Imany w Polsce 2021 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert gwiazdy?

Imany w Polsce 2021 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert gwiazdy?
Autor: Follow The Step Imany w Polsce 2021 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert gwiazdy?

Imany powraca i to z mocnym uderzeniem! Artystka, którą możecie znać z hitu You Will Never Know czy Don't Be So Shy zagra w pięciu miastach w Polsce. Gdzie i kiedy dokładnie? Sprawdźcie rozpiskę!

Imany w Polsce 2021 - kiedy i gdzie wystąpi wokalistka? Przez ostatnie dziesięć lat Imany oczarowywała swoim głosem polską publiczność. Jej single, takie jak You Will Never Know czy Don't Be So Shy zdobywały szczyt radiowych list przebojów, a album The Shape of a Broken Heart był jedną z najlepiej sprzedających się płyt w naszym kraju - krążek uzyskał status potrójnej Platynowej Płyty. Artystka swoją najnowszą trasę koncertową opisuje następującymi słowami: Voodoo Cello to spektakl, który na tej samej scenie łączy osiem wiolonczel i głos wyśpiewujący kultowe hity muzyki pop. Bez jakichkolwiek efektów specjalnych, całkowicie naturalnie. Wszystkim dobrze znane piosenki zostały zaaranżowane na nowo, zaczarowane przez wiolonczele, które wspierają mnie na scenie.

Krystian Ochman nie dostał się do The Voice America! Producenci programu mogą żałować [TYLKO U NAS]

Imany w Polsce 2021 - kiedy i gdzie?

Zaskakujące widowisko, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Imany wyrusza w trasę koncertową i zagra w październiku 2021 we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie w towarzystwie orkiestry składającej się z ośmiu wiolonczel. 

  • 25.10.2021 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
  • 26.10.2021 - Poznań, Poznań Congress Center
  • 28.10.2021 - Warszawa, COS Torwar
  • 29.10.2021 - Gdańsk, Gdański Teatr Szekspirowski
  • 31.10.2021 - Kraków, Auditorium Maximum UJ

Voodoo Cello to spektakl, który opowiada historię tajemniczej kapłanki, wykorzystując do tego utwory z repertuaru Radiohead, The Beatles, Donny Summer, Bonnie Tyler, Madonny czy Boba Marleya.

Imany w Polsce 2021 - koncert Voodoo Cello

Voodoo Cello to spektakl, który opowiada historię tajemniczej kapłanki, wykorzystując do tego utwory z repertuaru Radiohead, The Beatles, Donny Summer, Bonnie Tyler, Madonny czy Boba Marleya. 

Pojawiam się tam jako kapłanka voodoo, postać całkowicie wymyślona i inspirowana różnymi kulturami. Wykorzystuję dobrze znane melodie do opowiedzenia jej historii. Voodoo Cello to mistyczna podróż kobiety obdarzonej magicznymi mocami. Jej utwory opowiadają historię jej życia, walkę z ciemnością i drogę ku światłości. Żeby do niej dotrzeć, kapłanka musi zwalczyć demon, które w niej mieszkają. Tworzy własne tańce i rytuały, które pomagają jej osiągnąć wewnętrzny spokój.

- opowiedziała Imany. Na potrzeby trasy, kostiumy dla Imany przygotował dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Balmain, Olivier Rousteing. Za scenografię odpowiedzialny jest Eugenio Recuenco, współpracujący z Vogue Espana, Vogue UK, Vanity Fair, Saint Laurent, Playstation, Lavazza czy Motorola. Jego prace były wystawiane na całym świecie m.in. w Hiszpanii, Madrycie, Paryżu, Londynie czy Chinach.

Imany w Polsce 2021 - bilety

Bilety na trasę koncertową Imany VOODOO CELLO dostępne w sprzedaży od 18 grudnia pod adresem www.followthestep.com. Bilety będzie można nabyć w bileteriach Going., Eventim Polska oraz salonach sieci Empik.

Najnowsze