Ignacy

i

Autor: Universal Music Polska IGNACY wyrusza w trasę koncertową.

Koncerty

IGNACY zapowiada jesienną trasę koncertową [DATY, MIASTA, BILETY]

2023-09-21 16:42

To pierwsza solowa trasa artysty, który 20 października wydaje swój debiutancki album „Central Park”. Będzie to tour promujące jego pierwszą płytę. Gdzie wystąpi? Gdzie można kupić bilety? Oto najważniejsze informacje o koncertach młodego artysty.

Utalentowany i skromny autor platynowego „Czekam na znak”, radiowego przeboju nominowanego do nagrody Fryderyk 2023. Szturmem podbił serca słuchaczy, o czym świadczy jego udział w programie Spotify Radar. Z nietuzinkową wrażliwością tworzy błogie melodie liryczne teksty, opisujące rozterki i tęsknoty swojego pokolenia. Na żywo hipnotyzuje, o czym przekonać się mogli uczestnicy m.in. Męskiego Grania, Next Fest, Łódź Summer Festival, Edison Festival oraz fani zespołu Lemon, który to supportował podczas ich trasy. Jesienią usłyszymy go na pierwszej klubowej trasie. Tego nie można przegapić!

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? Kalendarz z najważniejszymi koncertami!

Fani przed koncertem Beyonce

IGNACY - trasa koncertowa. Daty i miasta

  • 17 listopada 2023 - Klub Spotkań Poczta Główna - Kraków
  • 18 listopada 2023 - Królestwo - Katowice
  • 24 listopada 2023 - Bezsenność - Wrocław
  • 25 listopada  2023 - Blue Note Poznań - Poznań
  • 3 grudnia 2023 - NIEBO - Warszawa
  • 8 grudnia 2023 - Klub Parlament - Gdańsk

IGNACY - trasa koncertowa. BILETY

Bilety na koncerty IGNACEGO można kupić przez internet. Dostępne są TUTAJ.

IGNACY - „Central Park”

Na swoim debiutanckim albumie IGNACY zaprasza na spacer po tytułowym „Central Parku”. Przechadzce towarzyszyć będą obserwacje nad otaczającym go światem, pełnym różnorodności, czasem sprzeczności. Podczas wspólnej wędrówki, do słuchacza dołączą opowieści o emocjach ujętych z różnych perspektyw. Znajdzie tam radość, smutek, gniew, poczucie wyobcowania, niepewność, przesyt, niedosyt.