Hurts w Polsce 2021 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy wystąpi Hurts?

 Hurts w Polsce 2021 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy wystąpi Hurts?
Autor: Sidorowicz.co / materiał prasowy / press Hurts w Polsce 2021 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy wystąpi Hurts?

Uwielbiany przez Polaków zespół Hurts powraca do Polski! I to aż z dwoma koncertami. Kiedy i gdzie wystąpią wykonawcy takich hitów, jak: Wonderful Life, Stay, Somebody to Die For, Ready To o, czy chociażby numeru Under Control nagranego we współpracy z Calvinem Harrisem i Alesso? Przkeonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl.

Hurts w Polsce 2021 - kiedy i gdzie wystąpi zespół? Garść szczegółów zebraliśmy dla was w tym miejscu. Premiera długo wyczekiwanego albumu Hurts coraz bliżej. Nadchodzący materiał Faith, który pojawi się już 4 września, będzie przełomowym etapem w muzycznej karierze zespołu. W związku z przeciwnościami losu, które spotkały jego członków, duet Hurts zmierzył się z poważnym twórczym kryzysem. Wyszedł z niego jedynie silniejszym, co objawiło się jeszcze mocniejszym i bardziej surowym brzmieniem ich muzyki. Po wydanych niedawno Voices, Suffer i Redemption, zespół podzielił się kolejnym utworem. Somebody promowany przez pierwszy oficjalny klip towarzyszący albumowi, można już zobaczyć poniżej.

Hurts w Polsce 2021 - data, miejsce, bilety

Równolegle z premierą singla Somebody, Hurts ogłosili oficjalny powrót na scenę. Światowa trasa koncertowa z albumem Faith, która rozpocznie się 11 lutego 2021 i będzie trwać aż trzy miesiące obejmie 17 krajów, w tym dwa koncerty w Polsce. Hurts zobaczymy 6 kwietnia w Warszawie oraz 7 kwietnia w Katowicach. Sprzedaż biletów startuje 7 sierpnia.

Hurts - piosenka Somebody

Najnowszy singiel Hurts - Somebody jest zdecydowanym dowodem na to, że zespół wyszedł poza dotychczas znane ramy i sięgnął po nowe, niezwykle energiczne brzmienie. Somebody to piosenka o oporze, sile i wychodzeniu z beznadziejnej sytuacji. Różni się od muzyki, którą tworzyliśmy do tej pory, ale doskonale ujmuje intensywność i energię zawartą na części nadchodzącego albumu - tłumaczą Hurts. Podnosząca na duchu kompozycja utworu została oparta o powtarzające się wybuchy emocji, natomiast przejmujące aranżacje Adama Andersona pozwoliły wznieść się wokalowi Theo Hutchcraft'a jeszcze wyżej. Pierwszy oficjalny teledysk promujący album “Faith” oddaje zamiłowanie zespołu do metafor. Theo przemierza w nim surrealistyczne miasto zamieszkałe przez egzotyczne ptaki. Somebody jest odzwierciedleniem przemyślanej, przepełnionej artyzmem i podprogowych znaczeń wizji Hurts.

Najnowsze