"HiT-owa" piosenka staje się wiralem. Wyśpiewał fragmenty nowego podręcznika

2022-08-25 11:47
Paweł Kieler
Autor: Screen z YT: Paweł Kieler/Gdyby Podręcznik HiT był piosenką

Paweł Kieler stworzył Nowy hit internetu! Okazuje się, że podręcznik Hit, to gotowy materiał na piosenkę. Youtuber wykorzystał fragmenty z kontrowersyjnego podręcznika do nowego przedmiotu i stworzył utwór, który podbija sieć.

YouTuber nagrał piosenkę z cytatów z podręcznika. Utwór "Gdyby podręcznik HiT był piosenką" stał się wiralem w ciągu kilku godzin od jego publikacji. Jego autor Paweł Kieler zebrał najbardziej kontrowersyjne tezy z podręcznika do historii i teraźniejszości autorstwa prof. Wojciecha Roszkowskiego i nagrał wideo, które następnie wrzucił do sieci. Fragmenty książki, w ostatnich miesiącach, są regularnie krytykowane przez internautów oraz opozycję, którzy podkreślają, że podręcznik narzuca jeden punkt widzenia. Jego autor Wojciech Roszkowski prezentuje tam skrajnie prawicowe poglądy. Młodzież miałaby uczyć się między innymi o "hodowli" dzieci w odniesieniu do in vitro. W zeszłym tygodniu burmistrz Ustrzyk Dolnych Bartosz Romowicz postanowił zakazać podręcznika w zarządzanym przez siebie liceum. Coraz więcej nauczycieli również odmawia wykorzystania podręcznika w trakcie zajęć lekcyjnych. Wszystko przez kontrowersyjne tezy w nim zawarte.

Michael Jackson UKRYTY w ciele innego człowieka. Internauci w szoku po tym, co usłyszeli!

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Kto będzie kochał dzieci w laboratorium wyprodukowane? Religie próbuje się już niwelować poprzez ateizmu lansowanie. Popularne ideologie to socjalizm, liberalizm, gender i feminizm. Młodzież stała się żywiołem niszczycielskim, a wszystko przez marksizm i leninizm

Bardzo wielu współczesnych intelektualistów, czyli nie tyle ludzi głęboko wykształconych i myślących, ile popularnych […] oskarża Kościół o terror umysłowy i moralny - dodaje autor utworu.

"Gdyby podręcznik HiT był piosenką" - hit internetu

Wideo "Gdyby podręcznik HiT był piosenką" obejrzano już blisko 420 tys. razy. Tekst w całości powstał z fragmentów książki prof. Roszkowskiego. Autor ponad czterominutowego klipu podkreśla, że utwór ma charakter tylko i wyłącznie humorystyczno-rozrywkowy.

Influencerka jedząca rekina stała się viralem. Konsekwencje mogą być przerażające

Paweł Kieler - "Gdyby podręcznik HiT był piosenką" 

Paweł Kieler to youtuber, który znakomicie odnajduje się w muzyce. Jego inspiracją jest otaczający nas świat. Na kanale Pawła możemy znaleźć m.in. piosenki, do których napisania zainspirowały go tweety polityków, paski informacyjne i nagłówki prasowe.

Sonda
Co sądzisz o "Gdyby podręcznik HiT był piosenką"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze