Influencerka jedząca rekina stała się viralem. Konsekwencje mogą być przerażające

2022-08-04 14:18
rekin
Autor: pexels/ROMAN ODINTSOV

Tiktokerka nagrała relację z tego, jak gotuje i spożywa żarłacza białego. W sieci zawrzało! Kobiecie grożą poważne konsekwencje. Sprawa może się dla niej skończyć naprawdę źle..

Chińska influencerka Tizi może mieć poważne kłopoty. TikTok Tizi wywołał ogromne poruszenie w sieci, a to, co zrobiła może nieść za sobą poważne konsekwencje. Influencerka zjadła rekina! Tizi udostępniła relację z tego, jak je dwumetrowego żarłacza białego. Tizi przed ugotowaniem go położyła się obok, aby pokazać jak wielkie jest zwierzę. Później zrelacjonowała jak kroi i marynuje rekina. Tizi ugotowała głowę rekina w pikantnym bulionie, a ogon obsypała pieprzem. Filmik pokazała, jak, trzymając wielki płat mięsa i zębami odrywając kolejne kawały, zjada żarłacza białego. Kobieta była zachwycona tym, jak smakuje rekin. Jednak ta chwila przyjemności może.

Kontrowersyjna para z TikToka spodziewa się dziecka. 62-latka zostanie mamą

Może wyglądać groźnie, ale jego mięso jest naprawdę bardzo delikatne

Influencerka zjadła rekina!

Filmik Tizi, na którym widać jak zjada żarłacza białego szybko obiegł sieć. Jednak zamiast zachwycać, wywołał ogromne oburzenie. I to do tego stopnia, że sprawą zainteresowała się policja. Policja z miasta Nanchong potwierdziła, że ryba widoczna na nagraniu to żarłacz biały. Okazało się, że rekiny te są objęte ochroną. Nielegalne posiadanie tych zwierząt może skutkować karą nawet do 10 lat więzienia! Tizi twierdzi, że kupiła rekina w legalny sposób, jednak jej wersja najprawdopodobniej jest niezgodna z prawdą. Według policji jej wersja nie posiada żadnej spójności z faktami. Filmik został już usunięty z sieci. Jednak Internet nie zapomni jej tego wybryku..

Tak nie można się opalać! Ekspert ostrzega przed niebezpiecznym trendem na Tiktoku

To zdumiewające, że internetowa gwiazda może zjeść chronione zwierzę na oczach milionów ludzi w biały dzień!

Niektórzy nisko upadają dla przyciągnięcia wzroku innych

Sonda
Powinna ponieść koncekwencje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze