Michael Jackson UKRYTY w ciele innego człowieka. Internauci w szoku po tym, co usłyszeli!

2022-08-08 13:56
Michael Jackson UKRYTY w ciele innego człowieka. Internauci w szoku po tym, co usłyszeli!
Autor: AKPA Michael Jackson UKRYTY w ciele innego człowieka. Internauci w szoku po tym, co usłyszeli!

Michael Jackson po trzynastu latach od śmierci wciąż wzbudza duże zainteresowanie. Fani, ale również internauci z całego świata pamiętają o królu muzyki popularnej i przypominają o nim kilka razy w miesiącu. Wokół śmierci Jacksona wciąż jest dużo kontrowersji oraz pytania, które pomimo upływu czasu zostają bez odpowiedzi. W sieci pojawiło się nagranie, które mocno zszokowało wiele osób.

Spis treści

  1. Michael Jackson - głos mężczyzny

Michael Jackson żyje i ukrywa się w miejscu, gdzie nie ma ludzi? Ta teoria od lat wzbudza dużą sensację, a jednocześnie cieszy się sporą popularnością. Odpowiadają za nią osoby, które wierzą w teorie spiskowe, a także ci, którzy wciąż nie mogą pogodzić się z tym, że król muzyki odszedł z tego świata, w tak młodym wieku. Artysta, według najbardziej zainteresowanych tym tematem, miał przenieść się na mało dostępną wyspę. W końcu miał tyle pieniędzy, że mógł sobie na to pozwolić. Miłośnicy teorii spiskowych, co jakiś czas publikują nowe dowody na to, że śmierć Michaela Jacksona była sfingowana. Są tacy, którzy wierzą, że na zdjęciu z 2016 roku wrzuconym przez Paris Jackson widnieje właśnie jej ojciec. Miał być on widoczny na tylnym siedzeniu fotelu, schowany pod leżącymi tam ubraniami. Gęsią skórkę wywołało zeznanie matki wykonawcy hitu Billie Jean. W 2017 roku opowiedziała, że grób Michaela Jacksona jest pusty. Najbardziej mrożący krew w żyłach jest jednak filmik, na którym widać Davida Rothenberga. Internauci oglądając wywiad tego artysty zauważyli, że gestykuluje on, mówi i rusza się tak samo jak on. Teoria, że Michael Jackson po śmierci skrył się w ciele swojego przyjaciela wywołuje dreszcze, ale należy podchodzić do niej z dużym dystansem. Teraz popularność zyskał mężczyzna, który śpiewa, jak MJ!

Michael Jackson żyje w Polsce? Kosmiczny występ Viki Gabor!

Michael Jackson - głos mężczyzny

Michael Jackson miał wyjątkowy głos i co do tego nikt nie ma wątpliwości. Choć jest to bardzo zastanawiające szczególnie biorąc pod uwagę liczbę filmików, na których ktoś śpiewa głosem króla muzyki popularnej. Pamiętamy mężczyznę z Rumunii, który w programie The Voice wywołał ciarki na ciele trenerów. Bogdan Ioan jak Michael Jackson na scenie zrobił furorę. Furorę w ostatnich dniach zrobił Brandon Conway. Zaśpiewał on The Way You Make Me Feel i zebrał mnóstwo pozytywnych komentarzy. Tylko na TikToku filmik ma ponad 26 milionów wyświetleń i ponad 5 milionów  polubień. Zobaczcie sami:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze