Harry Styles w Polsce - koncert przeniesiony. Znamy nową datę wydarzenia!

2020-03-25 11:42
Harry Styles w Today Show
Autor: SplashNews.com/East News

Harry Styles przełożył swój koncert w Polsce, który miał odbyć się po raz pierwszy! Gwiazda One Direction miała wystąpić 10 maja 2020 w naszym kraju, jednak z wiadomych przyczyn spowodowanych obecną pandemią koronawirusa, wydarzenie zostało przełożone. Na całe szczęście nic straconego. Zdradzamy na ESKA.pl nową datę koncertu.

Harry Styles miał zjawić się w Polsce 10 maja 2020 w Krakowie w Tauron Arenie, gdzie zagrałby u nas koncert po raz pierwszy. Miał to być jeden z najszczęśliwszych dni dla fanów twórczości Harry’ego Stylesa, jednak z najnowszych oświadczeń artysty wynika, że będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ wydarzenie zostało przesunięte na inny termin. Wokalista wystąpi u nas w ramach trasy koncertowej Love On Tour w nieco późniejszym czasie. Harry Styles na swoim oficjalnym profilu na Twitterze poinformował fanów o konieczności zmiany daty koncertu, z wiadomych przyczyn. Panująca obecnie pandemia koronawirusa, z którą borykamy się na całym świecie sparaliżowała niemalże wszystkie większe pokazy, wydarzenia czy też koncerty, a ich organizatorów zmusiła do odwołania, bądź przełożenia ich na dalszy termin. W obecnej sytuacji nie powinna więc dziwić nas decyzja Harry’ego Stylesa, która jest jak najbardziej odpowiedzialna i prawidłowa.

Harry Styles w Polsce - nowy termin koncertu

Zaplanowany na 10 maja br koncert Harry'ego Stylesa zostaje przełożony. Nowa data koncertu to 25 lutego 2021 roku. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Dziękujemy za wyrozumiałość i czekamy na spotkanie z Wami! - wyjaśniają organizatorzy. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze