Harry Styles

i

Autor: Sony Music Group Harry Styles w Polsce!

Harry Styles w Polsce 2022: kiedy i gdzie i zagra artysta? Czy są jeszcze bilety?

2022-06-27 14:50

Harry Styles wystąpi w Polsce w 2022 roku! Fani artysty już od dawna z niecierpliwością odliczali dni do koncertu ich ulubionego wykonawcy. W maju 2022 ukazał się 3 studyjny album artysty, którym Styles przyciągnął rzeszę nowych fanów, których zainteresowało wydarzenie. Gdzie i kiedy zagra artysta? Czy bilety na koncert są jeszcze dostępne?

Harry Styles, były członek boysbandu One Direction od kilku tygodni nie znika z list przebojów. To za sprawą wydania jego trzeciego albumu Harry’s House, który okazał się ogromnym sukcesem i szybko zyskał uznanie wśród krytyków i wiernych fanów artysty. Wokalista jest obecnie w trakcie międzynarodowej trasy koncertowej Love On Tour, w ramach której wystąpi między innymi w Polsce. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert brytyjskiego gwiazdora? Czy bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne? Oto najważniejsze pytanie na temat Love On Tour 2022 w Polsce.

Wyjątkowy gość na koncercie Harry'ego Stylesa! Ten gest zaskoczył wszystkich

Filip Gurłacz jako Harry Styles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaśpiewał megahit [WIDEO]

Harry Styles w Polsce - gdzie i kiedy odbędzie się koncert?

Koncert Harry'ego Stylesa w Polsce odbędzie się 18 lipca 2022 na Tauron Arenie w Krakowie. Początkowo artysta miał zagrać w naszym kraju 25 lutego 2021 roku, niestety koncert został przeniesiony. W ramach supportu przed wokalistą wystąpi brytyjski zespół Wolf Alice.

Sonda
Lubisz muzykę Harry'ego Stylesa?

Harry Styles w Polsce - bilety

Wszystkie bilety na koncert Harry'ego Stylesa w Krakowie są na ten moment wyprzedane. Dla ciekawskich, lub tych którzy nie tracą nadziei zamieszczamy poniżej ich ceny. Szczegółowych informacji na temat biletów należy szukać na oficjalnej stronie organizatora - Live Nation.

  • Trybuny - 205-390zł
  • Trybuny -widok boczny - 390zł
  • Płyta miejsce siedzące - 390zł
  • Premium Seat VIP - 835zł