Harry Styles

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy

Wyjątkowy gość na koncercie Harry'ego Stylesa! Ten gest zaskoczył wszystkich

2022-06-20 15:45

Harry Styles udowodnił, że mimo bycia wielką gwiazdą nie zapomina o tym, że kiedyś był normalnym chłopakiem. Podczas wyjątkowego koncertu w Manchesterze, położonym niedaleko jego rodzinnego miasteczka Holmes Chapel w Chesire zatrzymał koncert by podziękować za przybycie ważnej dla niego osobie. O kogo chodziło?

Harry Styles, były członek boysbandu One Direction od kilku tygodni nie znika z list przebojów. To za sprawą wydania jego trzeciego albumu Harry’s House, który okazał się ogromnym sukcesem i szybko zyskał uznanie wśród krytyków i wiernych fanów artysty. Styles właśnie skończył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, w ramach której odwiedził 6 miast. Podczas koncertu w Manchesterze Harry podziękował za przybycie komuś kogo obecność była dla niego bardzo ważna. Chodziło o jego.. nauczycielkę ze szkoły podstawowej.

Harry Styles na studniówce z fanką? Te zdjęcia nastolatki zrobiły furorę!

Filip Gurłacz jako Harry Styles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaśpiewał megahit [WIDEO]

Chciałbym Pani bardzo podziękować za pomoc we wczesnych latach. Naprawdę bardzo dziękuję. To wiele dla mnie znaczy, że jest tu Pani dziś wieczorem, jest Pani wspaniałą nauczycielką. Dziękuję z głębi serca, dedykuję Pani następną piosenkę - powiedział artysta przed zaśpiewaniem piosenki Canyon Moon.

Sonda
Lubisz muzykę Harry'ego Stylesa?

Nauczycielka udzieliła następnego dnia dla lokalnego brytyjskiego radia, w którym opowiedziała o Harrym Stylesie. Wyznała, że wokalista był energicznym i uroczym dzieckiem, porównała go do wesołej małpki. Powiedziała, również że miał bardzo dużo przyjaciół radził sobie dobrze z większością przedmiotów i od najmłodszych lat było widać, że ma wyjątkową osobowość. Na koniec dodała, że wszyscy nauczyciele w Holmes Chapel są z niego bardzo dumni. 

Harry Styles w Polsce

18 lipca Harry Styles zagra swój pierwszy koncert w Polsce na krakowskiej Arenie. Gwiazdor odwiedzi nasz kraj w ramach trasy koncertowej Love On Tour.