Harry Styles odwołuje koncerty. Powód mocno zmartwił fanów!

2022-11-08 13:25
Harry Styles
Autor: materiały prasowe Sony Music Poland

Harry Styles odwołał koncerty w ramach trasy Love On Tour. Muzyk wydał oświadczenie, w którym poinformował, dlaczego podjął taką decyzję. Powód, który podał mocno zmartwił jego fanów. Co takiego się stało? Co z koncertem Harrego w Polsce?

Harry Styles odwołał koncerty. Muzyk był w trakcie serii występów w Los Angeles. Trasa Love On Tour przyciąga setki tysięcy fanów, a bilety na nią wyprzedają się jak świeże bułeczki. Harry Styles zapowiedział niedawno, że w ramach trasy Love On Tour, w lipcu 2023 zagra koncert w Polsce. Jednak po tym, jak wydał oświadczenie, w którym poinformował, że część występów zostaje przełożona, polscy fani mocno zmartwili się tym, czy koncert w Polsce w ogóle się odbędzie. Co więcej, powód odwołania koncertów nie jest błahy! Okazuje się, że intensywny tryb życia, koncerty i obowiązki sprawiły, że Harry Styles podupadł na zdrowiu. Zdradził, że lekarz zabronił mu koncertowania. Muzyk leży teraz w łóżku, regeneruje się i walczy z chorobą.

Louis Tomlinson w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie wystąpi artysta?

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Harry Styles - odwołane koncerty

Harry Styles przełożył koncerty w ramach trasy One Love Tour ze względu na chorobę. Muzyk poinformował, że dopadła go grypa, która nieleczona i zlekceważona może nieść ze sobą poważne konsekwencje. Sytuacja wydaje się być naprawdę poważna, ponieważ muzyk, od dwunastu lat, nie odwołał ani jednego koncertu z powodu choroby!

Alexander 23 zagra w Polsce! Znamy datę koncertu i ceny biletów

Robiłem wszystko, co mogłem, aby zaśpiewać, jednak po wizycie u lekarza wiem, że jest to niemożliwe.

Harry Styles zapowiedział, że koncerty, które miały odbyć się 5, 6 i 7 listopada zostały przełożone na 26, 27 i 29 stycznia 2023 roku.

Wszystko inne będzie zgodnie z planem.

Muzyk ma nadzieję, że nowe terminy nie przeszkodzą w tym, by zapełnić całą halę koncertową, a fani zjawią się z tą samą energią. Zgodnie z oświadczeniem, które opublikował - pozostałe koncerty mają odbyć się w planowanych terminach. Oznacza to, że koncert Harrego Stylesa w Polsce odbędzie się w lipcu 2023 na Stadionie Narodowym.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze