Alexander 23 zagra w Polsce! Znamy datę koncertu i ceny biletów

2022-10-31 16:44
Alexander 23
Autor: Materiały prasowe

Jeden z najbardziej obiecujących Artystów ostatnich lat - Alexander 23 z koncertem w Warszawie. Fani artysty powinni przygotować się na niezwykłe, muzyczne show! Kiedy koncert Alexandra Glantza? Gdzie kupić bilety?

Alexander Glantz zagra w Polsce! Alexander 23, jest nominowanym do nagrody Grammy amerykańskim piosenkarzem, autorem tekstów i producentem płyt. Jego rozwijająca się w błyskawicznym tempie kariera sprawiła, że został okrzyknięty jednym z najlepiej rokujących współcześnie Artystów. Wystąpi 24 listopadzie w Pradze Centrum. Pochodzący z Chicago muzyk i autor tekstów od czasu wydania swojej pierwszej serii singli i EP w 2019 roku współpracował z takimi Artystami, jak Olivia Rodrigo, John Mayer, Selena Gomez, Tate McRae, Charlie Puth, Noah Kahan, Role Model, Jeremy Zucker, Kenny Beats i mxmtoon. Zgromadził setki milionów streamów na Spotify - obecnie każdego miesiąca Jego muzyki słucha ponad pięć milionów odbiorców.

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

Alexander 23 - koncert w Polsce

Koncert Alexandra 23 w Polsce będzie niesamowitym wydarzeniem dla wszystkich fanów muzyka. Alexander Glantz błyskawicznie trafił na popularną playlistę New Music Friday na Spotify i został doceniony na platformie Apple Music w ich Bop of the Week. W swojej twórczości Alexander łączy muzykę indie z elementami popu. Jego pierwszy koncert w Polsce odbędzie się 24 listopada w Pradze Centrum. Do Warszawy przyjedzie wraz z debiutancką płytą - Aftershock.

Alexander 23 - bilety

Bilety na koncert Alexandra 23 zaczynają się już od 79 zł. Wejściówki są dostępne na stronie www.followthestep.com oraz w bileterii Going.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze