Hakerzy Anonymous PRZEJĘLI rosyjskie satelity! O co chodzi i co to oznacza?

2022-03-02 10:19
Hakerzy z Anonymous przejęli rosyjskie satelity! Co to oznacza?
Autor: screen z filmu na YouTube: Anonymous Message To Vladimir Putin / https://www.youtube.com/channel/UCJrGShLOmz-phU2reIul_GA Hakerzy z Anonymous przejęli rosyjskie satelity! Co to oznacza?

Hakerzy z Anonymous nie zwalniają tempa i kontynuują swoją działalność przeciwko rządowi Federacji Rosyjskiej. Nikomu nie trzeba mówić, że to efekt agresji militarnej żołnierzy Władimira Putina na Ukrainę. Po ujawnieniu listy tajnych agentów przyszedł czas na kolejną akcję, której przyklaskują internauci. Tym razem Anonimowi przejęli kontrolę nad agencją kosmiczną Roskosmos. Co to tak naprawdę oznacza?

Spis treści

  1. Hakerzy Anonymous - rosyjskie satelity

Hakerzy z Anonymous od kilku dni prowadzi zaciętą batalię w internecie. Niedawno sieć zalała informacja, że pieniądze Rosjan znikną z ich kont bankowych. Rzekomo haktywiści chcieliby przejąć oszczędności rosyjskich obywateli i przekazać je Ukrainie na rzecz walki z agresorem. Anonimowi zdementowali tę wiadomość oznajmiając, że nie okradają niewinnych ludzi, a ich celem zawsze jest walka z rządem. Poinstruowali również niedawno internautów, jak opiniować oraz oceniać rosyjskie restauracje, a przy tym wszystkim informować rzetelnie o tym, co dzieje się na terenie Ukrainy. Wszystko to, w związku z dezinformacją, jaka panuje w Federacji Rosyjskiej. Anonymous wytoczyło cybernetyczną wojnę Władimirowi Putinowi, a kolejnym krokiem grupy jest ujawnienie listy tajnych agentów współpracujących z dyktatorem. Wcześniej jednak aktywiści postanowili się zabawić w inny sposób. Dali znać, że przejęli rosyjskie satelity w kosmosie!

Anonymous - kto to jest? Kim są tajemniczy hakerzy z Anonymous?

Adam Kobieracki: To początek końca dyktatury Putina [Super Raport]

Hakerzy Anonymous - rosyjskie satelity

Grupa hakerów NB65 współpracująca z Anonymous wyłączyła centrum kontroli rosyjskiej agencji kosmicznej Roskosmos. Rosja nie ma już kontroli nad własnymi satelitami szpiegowskimi, poinformowała ukraińskie siły zbrojne. Grupa Anonymous oficjalnie potwierdziła tę informację publikując screeny z centrum zarządzania satelitami. Hakerzy napisali przy tym: - Rosja nie ma już kontroli nad własnymi satelitami szpiegowskimi.

Córka Władimira Putina - jak wygląda Jelizawieta? Kim jest i ile ma lat?

Roskosmos ma związek z wojskiem? To rosyjska agencja zajmująca się badaniem Księżyca, Wenus, Marsa, ale również rakiet nośnych takich jak Sojuz, Proton, Kosmos 3M, czy Rokot. 

Anonymous, 24 lutego 2022, czyli w dniu rozpoczęcia inwazji Rosji na Ukrainę, oświadczyli w mediach społecznościowych, że wypowiadają Putinowi cybernetyczną wojnę. Jak zapewniają haktywiści, świat ma powoli poznać wszystkie tajemnice dyktatora. Zresztą, nie tylko Anonymous wypowiedzieli wojnę rosyjskiemu rządowi. Grupa NB65 napisała: Chcecie najechać Ukrainę? Dobrze. Stawcie czoła oporowi całego świata. 

NB65 mieli niedawno wyłączyć Rosji możliwość monitorowania pojazdów WSO2. Obiecali również, że nie zaprzestaną swoich działań: - Nie przestaniemy, dopóki wy nie przestaniecie zrzucać bomb, zabijać cywilów i próbować dokonywać inwazji. Spie*dalajcie z powrotem do Rosji, napisali.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze