Pieniądze Rosjan znikną z ich kont bankowych? Anonymous wydało oświadczenie po polsku!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Anonymous Message To Vladimir Putin / https://www.youtube.com/channel/UCJrGShLOmz-phU2reIul_GA Pieniądze Rosjan znikną z ich kont bankowych? Anonymous wydało oświadczenie po polsku!

Pieniądze Rosjan znikną z ich kont bankowych? Anonymous wydało oświadczenie po polsku!

2022-03-01 12:34

Anonymous zaangażowało się w sytuację, jaka ma miejsce w Ukrainie. Haktywiści po tym, jak Rosja postanowiła zaatakować militarnie swojego sąsiada, włączyli się do cyberataków na szeroką skalę. Blokowane są rosyjskie i białoruskie serwery rządowych stron internetowych. Kilkanaście godzin temu natomiast pojawiła się informacja, że Anonymous planuje ściągnąć pieniądze z kont rosyjskich obywateli. Czy to prawda? O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Anonymous - rosyjskie banki

Pieniądze Rosjan znikną z ich kont bankowych, to wiadomość, jaka pojawiła w internecie. Określono to, jako największy atak w historii działalności aktywistów. Rosjanie rzekomo mieli dostać ultimatum, że jeśli do 3 marca nie obalą swojego prezydenta, to stracą swoje wszystkie oszczędności. Nic dziwnego, że mieszkańcy ruszyli do bankomatów. Aczkolwiek należy od razu podkreślić, że to nieprawdziwa informacja i taka sytuacja, jak zhakowanie bankomatów, a także wykradnięcie pieniędzy nie nastąpi. 

Anonymous - rosyjskie banki

Obywatele Rosji, 3 marca 2022 roku wszystkie pieniądze z waszych kont bankowych znikną. Przekażemy je Siłom Zbrojnym Ukrainy. Przygotowujemy też ogromnej skali atak na infrastrukturę krytyczną Federacji Rosyjskiej. Nasze działania już wyrządziły Rosji ogromne szkody, ale poczekajcie co przyniesie największy cyberatak w historii świata. Macie trzy dni na wypłacenie środków ze swoich kont bankowych. W przeciwnym wypadku zostaniecie bez oszczędności. Nie jesteśmy bandytami jak prezydent Putin. Nie zaczęliśmy tej wojny. My po prostu chcemy przywrócić sprawiedliwość na świecie - brzmiał komunikat, który jak się później okazało został przekazany z fałszywego konta Anonymous.

Na oficjalnym koncie prowadzonym przez haktywistów, jak o sobie mówią, zaprzeczyli tym doniesieniom. Odnieśli się pisząc w różnych językach świata, w tym także po polsku:

To jest dezinformacja. Jeśli ktoś zamierza ukraść twoje pieniądze - będą to ci sami komisarze, którzy zawsze je kradną - nie Anonimowi. 

Anonymous w innych postach wspominało, że działalność prowadzą całkowicie za darmo, ponieważ są aktywistami dla aktywistów. Dodają jednocześnie, że: - Fałszywe konta Anonymous twierdzą, że 3 marca ukradniemy pieniądze obywatelom Rosji. To nie prawda. Anonymous nie atakują ludzi tylko rządy

Anonymous - kto to jest? Kim są tajemniczy hakerzy z Anonymous?

Dezinformacja w internecie, to jedno z kluczowych działań rosyjskich służb, dlatego sprawdzajcie i weryfikujcie w kilku źródłach jedną informację. Apeluje o to polski rząd, ale także grupa Anonymous, która już udzieliła Rosjanom informacji, jak obejść cenzurę internetową: - Prawdopodobnie nadszedł czas, abyśmy WSZYSCY zaatakowali rosyjskie media społecznościowe. Udostępnienie zdjęć w rosyjskich mediach społecznościowych zamiast tekstu byłoby trudniejsze do cenzurowania. Poinformowali również rosyjskiego dyktatora: - Niedługo poczujesz gniew wielu hakerów na całym świecie. Putler nadszedł twój czas. Światła, kamera, akcja! 

Adam Kobieracki: To początek końca dyktatury Putina [Super Raport]