Córka Władimira Putina - jak wygląda Jelizawieta? Kim jest i ile ma lat?

i

Autor: MIKHAIL METZEL/AFP/East News / screen ze zdjęcia na Instagramie: https://www.instagram.com/luizaroz_/ Córka Władimira Putina - jak wygląda Jelizawieta? Kim jest i ile ma lat?

Córka Władimira Putina - jak wygląda Jelizawieta? Kim jest i ile ma lat?

2022-03-01 11:19

Nazywana przez media córką Władimira Putina wrzucała do internetu odważne, półnagie zdjęcia, na których pokazywała, jak wygląda jej luksusowe życie. Dyktator Rosji nigdy nie potwierdził, że ma nieślubną córkę, ale odkrycia dokonali dziennikarze śledczy. Podobieństwo do ojca wynosi aż 70 procent. Kim jest córka Putina? Co o niej wiadomo i jak wygląda? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Córka Putina Jelizawieta - kim jest?
  2. Córka Putina Jelizawieta - jak wygląda? 

Córka Władimira Putina - Jelizawieta wzbudza duże emocje wśród internautów. Jak wygląda córka Putina? Kim jest? Zastanawiacie się, ile ma lat córka Putina i z jakiego małżeństwa pochodzi? Jeśli należycie do osób, które poszukują odpowiedzi na te pytania to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w tym miejscu. Życie osobiste Putina owiane jest dużą tajemnicą. Dyktator wziął ślub z Ludmiłą w 1983 roku, a rozwiódł się w 2013 roku. Pierwsza córka, Maria przyszła na świat w 1985, a druga córka Katerina w 1986 roku. Jak dowiedziały się amerykańskie służby prezydent Federacji Rosyjskiej nieoficjalnie ma jeszcze córkę i dwóch synów. Okazuje się, że Jelizawieta to tajemnicza córka Putina, która nosi nazwisko Władimirowna. Odkrycia dokonali dziennikarze, którzy podczas prowadzonego śledztwa udowodnili, że niemal na pewno Władimir jest jej ojcem. To nigdy nie zostało potwierdzone, choć może nurtować to, że Jelizawieta prawie na wszystkich zdjęciach nie pokazuje twarzy.

Maryla Rodowicz wspomina spotkanie z Putinem. "Miał zero emocji. To było przerażające"

Adam Kobieracki: To początek końca dyktatury Putina [Super Raport]

Córka Putina Jelizawieta - kim jest?

Jelizawieta Władimirowna ma być córką Władimira Putina, a podobieństwo do ojca wynosi 70 procent. Dziennikarze śledczy znaleźli jej profil w mediach społecznościowych i ustalili, że urodziła się ona w 2003 roku. Odkryli również, że ma być właścicielką wartego 16 milionów złotych apartamentu w Monako. Krążą pogłoski, że córka Putina otrzymała taką posiadłość w zamian za milczenie, co do pokrewieństwa z prezydentem Federacji Rosyjskiej. Jelizawieta Władimirowna publikowała zdjęcia i pokazywała, jakie ekskluzywne życie prowadzi. Ostatni post pojawił się w październiku 2021 roku. Luiza Rozowa, bo pod takim pseudonimem funkcjonowała w internecie, studiowała zarządzanie w dziedzinie sztuki i kultury na Państwowym Uniwersytecie Technologii Przemysłowych i Designu w Petersburgu. 

Córka Putina Jelizawieta - jak wygląda? 

Jak wygląda córka Putina? Na jej profil trafili dziennikarze śledczy. Obecnie na jej profilu pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy zwracają uwagę na to, jakim zbrodniarzem jest jej ojciec. Zdjęcia Jelizawiety podrzucamy w galerii poniżej: