Gwiazdy, które nie zdały matury. Będziesz w szoku komu się nie udało! [GALERIA]

2020-05-27 9:51 EK
Gwiazdy, które nie zdały matury. Będziesz w szoku komu się nie udało! [GALERIA]
Autor: WBF Gwiazdy, które nie zdały matury. Będziesz w szoku komu się nie udało! [GALERIA]

Egzamin dojrzałości to bez wątpienia wielkie przeżycie, a także stres dla każdego maturzysty. Czasami zdarza się tak, że wiedza może być zbyt mała lub nerwy tak zjedzą człowieka, że nie jest w stanie myśleć - co widać później na wynikach. Jeśli chcesz dowiedzieć się, które gwiazdy z branży muzycznej nie zdały matury, koniecznie zobacz naszą galerię na ESKA.pl.

Matura 2020 zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczne egzaminy dojrzałości będą odbywały się w dniach od 8 do 29 czerwca. Dodatkowo, za sprawą panującej pandemii koronawirusa w naszym kraju i na świecie, zostały zmienione zasady, które będą obowiązywały maturzystów. Według polskiego systemu nauczania, testy dojrzałości uwieńczają dwanaście lat szkolnej edukacji. Czasu zostało coraz mniej, dlatego warto skorzystać ze sposobów na lepszą i bardziej efektywną naukę. Obowiązkowo uczniowie muszą podejść do egzaminów na poziomie podstawowym z języka polskiego, matematyki oraz wybranego języka obcego. Ponadto w tym roku nie odbędzie się ustna matura ze względów bezpieczeństwa komisji oraz osób zdających. Dla tych, którzy marzą o studiowaniu, matura jest priorytetem. Bez niej niestety nie można kontynuować nauki na uczelniach wyższych. Wśród osób, którym nie udało się zdać egzaminu dojrzałości są również gwiazdy branży muzycznej. Będziecie zdziwieni, kto zamiast studiów wybrał od razu pracę.

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Te gwiazdy nie zdały matury - będziesz w szoku!

Wśród osób, którym nie powiodło się podczas egzaminu dojrzałości są również osoby z pierwszych stron gazet ,czy ze znanych produkcji muzycznych i nie tylko. Zobacz poniżej naszą galerię i sprawdź, który artysta nie zdał lub nie podszedł do egzaminu dojrzałości.

Najnowsze