Kobieta

i

Autor: pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Glow Up - co to znaczy? Słowo jest bardzo popularne wśród młodzieży!

2021-08-23 13:22

Czym jest Glow Up? To słowo, które zaczęło pojawiać się coraz częściej w mediach społecznościowych oraz wśród młodzieży. Co to znaczy? Kogo określa? Jak przejść Glow Up? Wszystkie najważniejsze informacje na ten temat, znajdziecie w tym artykule. Od teraz będziecie wiedzieć, na czym polega popularny w sieci i wśród młodzieży Glow Up.

Glow Up - co to znaczy? Jak przejść Glow Up? Słowo jest ostatnio bardzo popularne, lecz nie wszyscy wiedzą co właściwie oznacza. Młodzieżowy słownik obfituje w coraz więcej nowych słów. Pojawiają się one w mgnieniu oka, a następnie są zagadką dla wielu osób. Powód? Oczywiście znaczenie, ponieważ nie każdy wie od razu o co właściwie chodzi. Nowe słowa często można usłyszeć wśród spacerującej młodzieży na mieście, na szkolnych przerwach, lecz przede wszystkim w sieci. Ostatnio szczególnie na TikToku bardzo popularne jest wyrażenie Pick me girl oraz Glow Up. Co to znaczy? Jak przejść tak zwany Glow Up? Poznaj znaczenie nowego słowa, które na dobre zagościło już w młodzieżowym słowniku.

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Glow Up - co to znaczy?

Czym jest Glow Up? To nie tylko popularne słowo wśród młodzieży, ale także komplement. Glow Up z języka angielskiego oznacza wyglądać lepiej niż kiedyś, czy też wyładnieć. To przemiana nie tylko zewnętrza, ale także wewnętrzna. Co ciekawe, w Glow Up chodzi przede wszystkim o to, by zaakceptować i pokochać siebie. By czuć się dobrze i być szczęśliwą w każdym miejscu i o każdej porze. Jak przejść taki Glow Up? Sposobów jest mnóstwo, jednak wiele młodych osób zaczyna od wplatania w życie dobrych nawyków, takich jak: picie wody, więcej ruchu, czy też przyjazne nastawienie do innych osób. Kolejnym ważnym elementem w Glow Up jest pozbycie się kompleksów, a nawet zmiana otoczenia na lepsze. Przecież każdy chciałby mieć dookoła siebie osoby, dzięki którym rozwinie skrzydła, a nie spadnie w dół. Glow Up to również zmiana wyglądu, który można zapoczątkować wizytą u fryzjera, zakupami lub nowym makijażem. 

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?