dziewczyna

i

Autor: pixabay.com

Pick me girl - co to znaczy? O co chodzi w nowym trendzie na TikToku?

2022-04-09 18:26

Co chwilę w sieci pojawiają się nowe słowa wymyślane przez młodzież. Jednym z nich jest wyrażenie 'pick me girl', które w ostatnim czasie stało się mocno popularne, szczególnie w muzycznej aplikacji TikTok. O co dokładnie chodzi? Co to oznacza? Dlaczego użytkownicy tworzą do tego trendy? Wyjaśniamy poniżej.

Pick me girl - co to znaczy? O co chodzi w nowym trendzie na TikToku? Postaramy się wyjaśnić Wam wszystko w jednym artykule. W ostatnim czasie na popularności zyskało powiedzenie pick me girl. Szczególnie można zauważyć to w muzycznej aplikacji TikTok, gdzie co chwilę pojawiają się nowe trendy. Jednym z nich są właśnie krótkie wideo, w których występują przeważnie dziewczyny, a na górze widnieje napis pov: pick me girl. O co dokładnie chodzi? Co to oznacza? Pick me girl, to nowe wyrażenie, które pojawiło się w slangu młodzieżowym. Opisuje kobietę, której mocno zależy na uwadze innych mężczyzn. Można nawet rzec, że taka osoba próbuje za wszelką siłę im się przypodobać i nie zwraca uwagi na dziewczyny ze swojego otoczenia.

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Pick me girl - co to znaczy?

Pick me girl, to także kobieta która robi wszystko głównie na pokaz. Musi być o niej głośno i za wszelką cenę chce być w samym centrum uwagi. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, dlatego swoim zachowaniem może nawet kogoś zranić. Taka osoba na siłę próbuje używać zdrobnień, mówi piskliwym głosem, podlizuje się innym i uwydatnia wszystkie swoje zalety. Pick me girl zależy również na tym, żeby to ona została doceniona i wybrana przez na przykład obiekt swoich westchnień. Choć znaczenie wyrażenia pick me girl brzmi negatywnie, to wiele osób uważa to tylko i wyłącznie za trend na TikToku i nie przywiązuje do znaczenia dużej uwagi.