Głosowanie Eurowizja Junior 2020 - online. Jak głosować i na jakiej stronie?

Eurowizja Junior
Autor: Viktor Tolochko/SPUTNIK Russia/East News

Głosowanie na Eurowizję Junior 2020 rusza lada moment! Wszyscy, którzy chcą oddać swój głos na zbliżający się wielkimi krokami konkurs muszą poznać stosowne zasady oraz stronę, na której głosowanie będzie możliwe. Wszystkie najważniejsze informacje na ten temat znajdziecie już teraz na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Eurowizja Junior 2020 - jak głosować? 
  2. Eurowizja Junior 2020 - na jakiej stronie głosować? 

Jako, że Eurowizja Junior 2020 odbędzie się już lada moment, warto przygotować się do głosowania, które rozpocznie się jeszcze wcześniej, niż sam konkurs. Głosowanie na Eurowizję Junior 2020 startuje dokładnie 27 listopada 2020 roku, a więc jest to najwyższy czas, aby poznać reguły oddawania głosów na swoich faworytów. Większość widzów już teraz poszukuje odpowiedzi na pytania, w jaki sposób oddać głos, na ilu reprezentantów można postawić, a przede wszystkim na jaką stronę należy wejść, aby wziąć udział w głosowaniu online? Okazuje się, że część z głosowaniem na Eurowizję Junior 2020 uległa znacznej zmianie, ponieważ w tegorocznej edycji możemy zagłosować tylko i wyłącznie na trzech wybranych przez siebie reprezentantów i ich piosenki, nie na pięciu, tak jak było to w poprzednich latach konkursu. Najważniejsze informacje dotyczące głosowania online, które należy znać oraz wytypowaną do nich stronę internetową znajdziecie poniżej. 

Eurowizja Junior 2020 - jak głosować? 

Głosowanie online na Eurowizji Junior 2020 będzie składać się z następujących dwóch etapów, z czego pierwszy rozpocznie się już w piątek 27 listopada o godzinie 20:00. Druga faza z kolei potrwa tylko 15 minut i nadejdzie na nią czas po występach wszystkich reprezentantów. Aby oddać swój głos należy wejść na konkretną stronę internetową, obejrzeć skróty wszystkich występów, następnie zaznaczyć czy dowolne piosenki, a później potwierdzić swoje głosy wpisując wynik prostego działania matematycznego. 

Eurowizja Junior 2020 - na jakiej stronie głosować? 

Głosowanie online na Eurowizji junior 2020 odbywa się na tej stronie internetowej.

Ala Tracz wygra Eurowizję Junior?! Roksana Węgiel szczerze o szansach Polski!
Najnowsze