Glastonbury 2021 jednak się odbędzie! W jakiej formie zorganizowany zostanie festiwal?

2021-04-01 14:16 Adam Bysiek
Koncert
Autor: pixabay.com

Glastonbury to jeden z legendarnych i największych festiwali na świecie. Grają tutaj co roku gwiazdy z całego świata, a na scenie pojawiają się zespoły, które od dekad inspirują i cieszą się ogromnym powodzeniem pośród fanów na całym globie. Brytyjski festiwal Glastonbury zdradził właśnie w jakiej formie odbędzie się w 2021 roku z racji obowiązujących restrykcji.

Glastonbury 2021 początkowo został odwołany ze względu na pandemię. Później pojawiła się jednak pocieszająca informacja, że pomimo pandemii festiwal i tak się odbędzie. Co prawda w nieco zmienionej formie, ale jednak mimo wszystko zobaczymy na scenie artystów ogłoszonych już wcześniej w line-upie!

Festiwal Glastonbury 2021 odbędzie się!

Większość fanów legendarnego Glastonbury zadawała sobie pytanie czy impreza się odbędzie. Dziś już możemy Was uspokoić, ponieważ wiemy ponad wszelką wątpliwość, że ta dojdzie do skutku. Niestety wydarzenie nie będzie miało konwencjonalnej formy jak dotychczas, a fani zamiast pojawić się pod sceną będą mieli okazję zakupić elektroniczne wejściówki na Glastonbury 2021.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 26.03.2021

Glastonbury 2021 - w jakiej formie

Glastonbury 2021 odbędzie się w formie profesjonalnego i przygotowanego specjalnie na te okazje globalnego livestreama. Każdy będzie mógł kupić wejściówkę, która będzie zarazem kluczem do transmisji w sieci.

- Po dwóch odwołaniach Glastonbury, z wielką przyjemnością ogłaszamy naszą pierwszą internetową transmisję na żywo, która będzie prezentować występy muzyczne na żywo w Worthy Farm w miejscach takich jak Pyramid Field i po raz pierwszy w Stone Circle. Podczas wydarzenia usłyszymy obsadę artystów i wykonawców, którzy udzielili nam ogromnego wsparcia, wyrażając zgodę na udział w tym wydarzeniu, pokazując Worthy Farm taką, jakiej nigdy nie widzieliście. Będzie też kilka bardzo specjalnych występów gościnnych. Mamy nadzieję, że przyniesie to trochę Glastonbury do waszych domów i że przez tą jedną noc ludzie z całego świata będą mogli dołączyć do nas w tej wspólnej podróży po farmie - taką wiadomość przekazali dziennikarzom organizatorzy wydarzenia.

Jesteście pewnie ciekawi kto pojawi się na scenie i czy warto kupić wirtualny bilet na jedyne takie, poza Tomorrowland, wydarzenie. Czas rozwiać wszelkie wątpliwości.

Glastonbury 2021 - kto wystąpi

Glastonbury 2021 w tym roku to dwie sceny, które ustawione będą na  Pyramid Field i Stone Circle. Szacuje się, że transmisja przyciągnie rzeszę 200 000 widzów, którzy wezmą udział w wirtualnym evencie. W tym roku na Glastonbury wystąpią m.in. Coldplay, Damon Albarn, HAIM, IDLES, Jorja Smith, Kano, Michael Kiwanuka, Wolf Alice, DJ Honey Dijon oraz goście specjalni. Bilety można nabyć już teraz na oficjalnej stronie wydarzenia.

Najnowsze