Friz zdradził ile piosenek będzie na płycie? Youtuberzy mają coraz mniej czasu

2021-05-06 9:05 Jakub Adamiak
Friz zdradził ile piosenek będzie na płycie? Youtuberzy mają coraz mniej czasu
Autor: Kadr z filmu EKIPA - CHILL z kanału EKIPA Friz zdradził ile piosenek będzie na płycie? Youtuberzy mają coraz mniej czasu

Friz ostatnio bardzo mocno pracuje nad debiutanckim albumem swojej Ekipy. Pomaga mu przy tym Donatan, B.R.O a także Cleo. Youtuberzy mają coraz mniej czasu, ponieważ niedługo upływa termin oddania całego krążka, a przed nimi jeszcze co najmniej dziesięć utworów do zrealizowania.

Friz cały czas, wraz ze swoimi współpracownikami tworzy materiał na debiutancką płytę Ekipa - Sezon 3. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej osób poszukuje informacji, kiedy krążek pojawi się na rynku, a także czy jest już skończony. Okazuje się, że Karol Wiśniewski postanowił ujawnić bardzo ważne informacje, które dotyczą przede wszystkim albumu, nad którym pracuje wraz z Donatanem, Cleo, a także B.R.O. Ile czasu zostało do oddania materiału na płytę? Czy jest możliwe opóźnienie?

Friz kiedyś i dziś

Friz zdradził ile piosenek będzie na płycie?

Karol Friz Wiśniewski wraz z całą EKIPĄ tworzy płytę, z której już wydali trzy single: 3KIPA, ZAEBYŚCIE i CHILL. Okazuje się, że data oddania materiału do tłuczni zbliża się wielkimi krokami. Influencer opublikował na swoim Twitterze informacje, że pozostało im 10 kawałków do wyprodukowania, a mają tylko 20 dni. Co oznacza, że około 20 maja 2021 roku, piosenki powinni trafić na pendrive, a następnie zostać wysłane do tłoczni. Na krążku Sezon 3 będzie na pewno 13 utworów - ale Friz lubi zaskakiwać, więc wszyscy którzy kupili pre-order mogą najprawdopodobniej spodziewać się dodatkowych otworów.

Najnowsze