Friz z pierwszym teledyskiem promującym płytę! Czy utwór okaże się hitem?

i

Autor: Kadr z filmu INFLUENCERZY BEZ CENZURY (FILM DOKUMENTALNY) z kanału Karol Friz Wiśniewski Friz z pierwszym teledyskiem promującym płytę! Czy utwór okaże się hitem?

Friz z pierwszym teledyskiem promującym płytę! Czy utwór 3KIPA okaże się hitem?

2021-03-08 18:11

Karol Friz Wiśniewski, w środę, 8 marca 2021 roku, opublikował na swoim kanale film, w którym zdradza jak będzie wyglądał trzeci sezon projektu Ekipa. Youtuber informuje również o sprzedaży pre-orderu płyty, a także ujawnia pierwszy teledysk, który będzie promował debiutancki krążek influencerów.

Karol Friz Wiśniewski znany jest z tego, że uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Tym razem na rozpoczęcie trzeciego sezonu projektu Ekipa, postanowił opublikować na swoim kanale film dokumentalny, w którym ujawnia bardzo dużo szczegółów dotyczących pracy nad płytą, a także pokazuje od kuchni, jak wyglądała produkcja teledysków. Pierwszy klip, już trafił na kanał EKIPA. Oprócz tego, początkiem nowego sezonu, ma być dziewięć filmów, które zostaną opublikowane we wtorek, 9 marca 2021 na poszczególnych kontach jego przyjaciół w serwisie YouTube.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Friz z pierwszym teledyskiem! Hit czy kit?

Pierwszy teledysk promuje debiutancki krążek Ekipy pod nazwą Płyta EKIPA - SEZON 3 Deluxe. Płyta jest już dostępna na stronie sezon3ekipa.pl. Nad albumem pracowali: Donatan, Cleo i B.R.O. Odpowiedzialni byli za bity, a także warstwę tekstową.

Na kanale EKIPA, będą pojawiać się teledyski co kilka tygodni. Pierwszy utwór pod tytułem 3KIPA, jest już dostępny i możecie go zobaczyć poniżej: