Friz rapuje o bogactwie i misji. Nowa piosenka hitem jak 3KIPA? [PREMIERA]

2021-04-08 18:28 Jakub Adamiak
EKIPA Friza zaskakuje utworem z Qrym! Zaebyście podbije YouTube?
Autor: Kadr z filmu EKIPA - ZAEBYŚCIE (feat.Qry) z kanału EKIPA

Ekipa Friza po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. W czwartek, 8 kwietnia 2021 roku, na kanale EKIPA pojawił się najnowszy singiel promujący debiutancki album 3 sezon. W klipie występuję również raper Qry z grupy chillwagon, który nieźle nawija z Frizem i Nowciaxem.

Friz opublikował na kanale kolejny singiel, który promuje debiutancki krążek Ekipy - Sezon 3. Na płycie ma pojawić się kilkanaście utworów, które Youtuberzy nagrali przy pomocy Donatana, Cleo i B.R.O. Tym razem jednak zaskoczyli wszystkich, ponieważ w numerze pojawia się znany raper Qry, który nawija razem z Frizem, Nowciaxem i Murcix. 

Nowciax: wiek, kto to, sklep, Friz, Instagram, buty, dziewczyna, YouTube, Ekipa. Kim jest Piotr Nowak?

Friz kiedyś i dziś

EKIPA - Zaebyście. Czy ten numer pobije 3KIPA?

Nowa piosenka Ekipy mówi o życiowej refleksji, która miesza się z imprezowymi historiami. Stworzona jest w konwencji braggadacio, która ma być odpowiedzią na łatwość z jaką formułuje się zarzuty wobec świata influencerskiego. 

Murcix: wiek, wzrost, Instagram, zwierzęta, Nowciax, Mixer, YouTube, Ekipa, Friz. Kim jest Marta Błoch?

Friz, Nowciax, Murcia i Qry z grupy chillwagon przekształcili utwór w rozedrganą produkcję, gdzie rządzi abstrakcja i minimalistyczny trap Ekipy. Cały klip możecie obejrzeć poniżej:

Najnowsze