EKIPA FRIZA - piosenka CHILL przenosi do świata spokoju. O czym jest utwór? [PREMIERA]

2021-05-01 18:31
EKIPA FRIZA - piosenka CHILL przenosi do świata spokoju. O czym jest utwór? [PREMIERA]
Autor: screen z filmu na YouTube: POMNIEJSZYLIŚMY MU POKÓJ! / https://www.youtube.com/channel/UCwBtP6NDQtsP5YBa4vuZqHA EKIPA FRIZA - piosenka CHILL przenosi do świata spokoju. O czym jest utwór? [PREMIERA]

Chill, to tytuł trzeciego singla najpopularniejszego projektu w Polsce. Ekipa Friza, ale przede wszystkim fani, odliczają dni do premiery debiutanckiej płyty, którą do tej pory zapowiadał singiel 3KIPA, a także Zaebyście. Teraz przyszedł czas na kolejną zapowiedź, a ta jeszcze przed premierą zrobiła spory szum!

Ekipa Friza - piosenka Chill, to zdecydowanie premiera, której nie możecie przegapić. O czym jest piosenka Chill? Nie mamy wątpliwości, że młodzi twórcy za jej sprawą przekonają do siebie nawet największych sceptyków. Co więcej Ekipa Friza piosenką Chill sprawi, że chociaż na moment przestaniecie się przejmować i zapomnicie o obowiązkach czy problemach. Pozytywny i motywujący przekaz, wypływa z ust Tromby, Poczciwego Krzycha i Karola Wiśniewskiego. Autorem tekstu jest Jakub Birecki, czyli B.R.O. Wyjątkowy klimat gwarantuje również oczywiście muzyka, za którą odpowiada Witold Czamara.

Ekipa Friza - płyta Sezon 3 gorącym towarem. Kiedy premiera? [DATA]

Friz kiedyś i dziś

Ekipa Friza - piosenka Chill

EKIPA dołącza do entuzjastów wakacyjnych piosenek i za sprawą Poczciwego Krzycha, Tromby oraz Friza ratuje wszystkich muzycznych meteopatów, prezentując bezpretensjonalny i orzeźwiający letniak o wszystko mówiącym tytule Chill. Trzeci singiel z płyty 3 SEZON przywołuje w oparach nostalgii nasze najfajniejsze wspomnienia, umilając odliczanie czasu do pierwszych popołudniowych drzemek na hamaku i słonecznych wibracji.

Ekipa Friza - piosenka Chill [PREMIERA]

Piosenka Chill, czyli potencjalny hit tego lata, wybrzmiała premierowo w ImprESCE w Radiu ESKA. Pierwsza radiowa emisja utworu odbyła się tuż po godzinie 18:00. 

Ekipa szturmem zdobyła serca dzieląc się z internautami pozytywną energią i pokazując w swoich filmikach, że trzeba czerpać z życia garściami. Twórcy najpopularniejszego w Polsce projektu postanowili pójść o krok dalej i wydać debiutancką płytę, która zainicjuje trzeci sezon przygód uwielbianego teamu. Wydali utwór i teledysk 3kipa, a ten w blisko dwa miesiące od premiery zebrał ponad 47 milionów wyświetleń. Dużą popularnością cieszy się również utwór Zaebyście, który zbiera głosy w ramach Rap 20 w Radiu ESKA. Niedługo przed premierą albumu, czas na trzeci utwór Chill. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze