Friz przebił Selenę Gomez i został pochwalony przez jej fanów. Wydawało się to nieosiągalne

i

Autor: EKIPA - 3KIPA / YouTube/EKIPA Friz przebił Selenę Gomez i został pochwalony przez jej fanów. Wydawało się to nieosiągalne

Friz przebił Selenę Gomez i został pochwalony przez jej fanów. Ten wyczyn robi wrażenie

2021-03-12 8:35

Jedność, siła i radość - to wszystko w najnowszym teledysku Ekipy Friza. Utwór 3KIPA zapowiada wspólny album wszystkich członków najpopularniejszego projektu w internecie. O tym, jak udany jest to pomysł świadczy fakt, iż Friz pokonał samą Selenę Gomez. Jak to zrobił? O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Friz zarobił już fortunę na sprzedaży swoich gadżetów i działalności jako twórca filmów. Karol Wiśniewski teraz wraz ze swoją Ekipą postanowił powrócić z muzycznym projektem, który od pierwszych chwil święci tryumfy i bije rekordy popularności. O co dokładnie chodzi? Już w czerwcu pojawi się płyta Friza, która oficjalnie rozpocznie trzeci sezon działalności popularnego Youtubera i jego przyjaciół. Wydawnictwo już dostępne jest w przedsprzedaży, a promuje je bujający utwór zatytułowany 3KIPA. Piosenka, za którą odpowiada Jakub Birecki we współpracy z Adamem Adamczykiem i Mateuszem Żezałą, swoją premierę miała wraz z wakacyjnym teledyskiem, w którym cała Ekipa Friza bawi się w słonecznym Dubaju. Fani Seleny Gomez zauważyli, że klip nowej piosenki polskiego twórcy cieszy się większą popularnością niż muzyczny obrazek utworu Selfish Love, który wokalistka wykonuje we współpracy z DJ-em Snake.

Alvaro Soler z nową piosenką i specjalną wiadomością dla czytelników ESKA.pl!

Friz piosenka 2021 - wynik

Nowa piosenka Friza i jego ekipy to opowieść o tym, jak na co dzień wygląda ich życie. Razem mieszkają, pocieszają, bawią i nie przejmują się opiniami innych. Lider Ekipy przekonuje w utworze, że za swoich przyjaciół wskoczyłby w ogień. Wszyscy śpiewają o tym, jak ważna jest jedność, co być może przekonało internautów. Teledysk 3KIPA, to numer 1 w serwisie YouTube, ale nie to robi wrażenie. Uwagę przyciąga liczba wyświetleń muzycznego obrazka, jaka została wygenerowana przez użytkowników.

Friz tańczy z delfinem, zwiedza i dzieli się dobrem na Zanzibarze. Internauci są dumni

Teledysk utworu Friza w trzy dni od premiery miał 8 milionów odsłon. Natomiast klip Seleny Gomez i DJ-a Snake'a do utworu Selfish Love o zasięgach światowych tyle samo osiągnął w siedem dni. To wynik, który tylko pokazuje, jak dużą popularnością cieszy się Karol Wiśniewski. 

Sonda
Friz - czy czekasz na jego płytę?

Trzeci sezon projektu Friza właśnie się rozpoczyna. Towarzyszy mu premiera albumu SEZON 3. 3KIPA to pierwszy singiel zapowiadający album Ekipy. Utwór utrzymany jest w popowo-trapowej stylistyce. Można w nim usłyszeć wszystkich członków Ekipy - od Friza aż po Wujka Łukiego. W kawałku twórcy śpiewają o swoim dotychczasowym życiu oraz nadchodzącym sezonie ich projektu.