Ekipa Friza, LP i inni w New Music Friday w Radiu ESKA! [PREMIERY 12.03.2021]

i

Autor: single cover art Ekipa Friza, LP i inni w New Music Friday w Radiu ESKA! [PREMIERY 12.03.2021]

Ekipa Friza, LP i inni w New Music Friday w Radiu ESKA! [PREMIERY 12.03.2021]

2021-03-12 13:16

New Music Friday w Radiu ESKA to idealny moment, by nadrobić muzyczne zaległości. Nie musicie poszukiwać nowości muzycznych, bo wszystkie najlepsze otrzymujecie od nas. Odpalcie Radio ESKA już teraz i przekonajcie się, które utwory warto znać!

New Music Friday w Radiu ESKA 12.03.2021 to same ciekawe i najlepsze propozycje. Numerem jeden w najpopularniejszym serwisie wideo świata jest obecnie utwór 3kipa, za który odpowiada cała Ekipa Friza we współpracy m.in. z Jakubem Bireckim, czyli B.R.O. Teledysk utworu Youtuberów w trzy dni od premiery miał 8 milionów odsłon. Natomiast klip Seleny Gomez i DJ-a Snake'a do utworu Selfish Love o globalnym zasięgu tyle samo osiągnął w siedem dni. To wynik, który tylko pokazuje, jak dużą popularnością cieszy się Karol Wiśniewski. Z nowym utworem powrócił zespół Twocolors. Twórcy nowej wersji hitu Lovefool przypominają o sobie za sprawą piosenki Bloodstream.

BITWA HITÓW: marzec 2021 - najlepsza premiera miesiąca, to... [GŁOSOWANIE]

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 12.03.2021

New Music Friday w Radiu ESKA 12 marca 2021 to nowa piosenka Twocolors, a także Ekipy Friza. Waszą uwagę zwracamy również na nowy singiel wykonawczyni hitu Lost On You. Mowa oczywiście o LP, która przekonuje, że to One Last Time. Piosenka powstawała w Atenach i San Jose del Cabo (Meksyk), gdzie LP towarzyszył Mike Del Rio (współautor i producent), który współpracuje z artystką od dłuższego czasu. One Last Time to opowieść o ulotnej naturze relacji- tych romantycznych czy wszystkich innych, oraz o tym, jak cenny jest każdy moment naszego życia. Bez względu na to, jak wiele (czy właśnie niewiele) dostajemy od drugiej osoby, okazuje się, że często potem rozmyślamy nad przeszłością i tym, co mogliśmy powiedzieć czy zrobić, kiedy jeszcze była ku temu okazja, zanim nasz wspólny czas dobiegł końca - powiedziała artystka. 

Premiery 12.03.2021 - nowości muzyczne w Radiu ESKA

  • Imagine Dragons - Follow You
  • twocolors - Bloodstream
  • LP - One Last Time
  • EKIPA - 3KIPA
  • Rafał Brzozowski - The Ride
  • LOUI & JOHN - Englishman 2021
  • Tymek - Polska Ballada
  • R3HAB - Distant Memory (with Timmy Trumpet)
  • Tiscore, Tiffany Aris - Fire To Smoke
  • Imagine Dragons - Follow You

Sonda
Bitwa Hitów - MARZEC 2021 - tydzień 2