Friz

i

Autor: Screen z YT: EKIPA - 3KIPA / EKIPA

5 milionów w jeden dzień! To mógł zrobić tylko Friz

2021-03-10 13:08

5 milionów w jeden dzień?! O takim wyniku marzy każdy influencer, który na co dzień zajmuje się pracą w mediach społecznościowych. Friz, czyli najpopularniejszy twórca polskiego YouTube’a takie wyniki osiąga raptem w kilkanaście godzin! Tego sukcesu, o którym więcej przeczytacie poniżej może pozazdrościć mu niemalże każdy.

Friz jest najpopularniejszym twórcą internetowym na polskiej scenie YouTube’a! Zdolny influencer wraz z całą swoją ekipą przez lata ciężkiej pracy stworzył projekt, o którym mówi cała Polska. To właśnie oni są wzorem do naśladowania dla młodszego pokolenia oraz dla innych twórców, którzy marzą o podobniej sławie, na jaką zapracował sobie team Karola Wiśniewskiego. Ekipa Friza nie może narzekać na brak popularności, ponieważ co jak co, ale tego statusu mają oni aż nad to.

Ich kolejnym ogromnym sukcesem jest chociażby pierwszy wspólny singiel zatytułowany 3EKIPA, który promuje ich nadchodzący album SEZON 3. Kawałek utrzymany w popowo-trapowej stylistyce pojawił się w serwisie YouTube 9 marca tego roku i raptem w jeden dzień od publikacji zebrał blisko 5 milionów wyświetleń! To jednak nie koniec przyjemnych niespodzianek. Piosenka spodobała się widzom Ekipy Friza do tego stopnia, że non stop utrzymuje się na pierwszym miejscu na karcie na czasie na YouTube, która jak wiemy jest w obecnych czasach największym wyznacznikiem dobrych treści i artystów. 

Sonda
Friz - czy czekasz na jego płytę?

Friz na pierwszym miejscu

Friz na pierwszym miejscu na karcie na czasie w serwisie YouTube! Influencer wrzucił do siebie wraz z całą swoją ekipą ich pierwszy wspólny utwór 3EKIPA i rozwalił system! Popowo-trapowy kawałek ma za zadanie promować ich nadchodzący album SEZON 3, także wszyscy niecierpliwie czekamy na więcej! 

YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?