Filip Lato w Domowym Graniu! Koncert gwiazdy rozgrzeje do czerwoności!

2020-06-01 16:26 RW
Filip Lato w Domowym Graniu! Koncert gwiazdy rozgrzeje do czerwoności!
Autor: WBF Filip Lato w Domowym Graniu! Koncert gwiazdy rozgrzeje do czerwoności!

Filip Lato gwiazdą Domowego Grania! Kiedy i o której godzinie oglądać ekskluzywny występ artysty? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Filip Lato w Domowym Graniu na ESKA.pl! Utalentowany wokalista, który od kilku lat czaruje swoim głosem da wyjątkowy koncert, który obejrzycie wyłącznie na naszej stronie. Filip Lato to artysta, który we wrześniu 2016 wziął udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu TVP2 The Voice of Poland i ostatecznie doszedł do odcinków na żywo. Co więcej zwyciężył w finale dziewiątej edycji programu rozrywkowego Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Artysta po sukcesie singli 100, Halo Ziemia i Krawiec postanowił wydać swój pierwszy solowy album - Halo Ziemia, z którego pochodził także kolejny singiel - Zanim Nas Policzysz, nagrany wspólnie z Julą. Utwory te usłyszycie podczas Domowego Grania. Nie zabraknie również muzycznej niespodzianki w postaci coveru wielkiego hitu, który doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Koncert Filipa Lato na ESKA.pl już w środę, 3 czerwca 2020 punktualnie od godziny 18:00!

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Domowe Granie z udziałem największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej trwa w najlepsze. Za nami wyjątkowy koncert Alicji Szemplińskiej, w czasie którego usłyszeliśmy hit Empires w domowej aranżacji. Z myślą o wszystkich osobach, które tęsknią za koncertami, spotkaniami z ulubionymi artystami i spędzają czas w domu, zagrał także Tom Gregory, który jest nadzieją światowego rynku muzycznego. Ze specjalnym setem pojawił się NRD1, którego kojarzyć możecie z hitowego zespołu Shanguy, a także Skytech - polska siła na światowym rynku muzycznym. Dużą popularnością cieszył się również występ Michała Szczygła, Adama Kubery, Patryka Skoczyńskiego i Bartka Kaszuby. Domowe Granie na ESKA.pl, to również występ Adama Kubery, Ronniego Ferrari, Zuzy Jabłońskiej oraz gwiazd internetu, czyli Fanki, Sandry Rugały, a także Magdy Beredy. Prosto z Seattle zagrał dla was Ray Dalton, czyli wokalista, którego znacie z hitu In My Bones, a wcześniej ze współpracy z Macklemore i norweskim duetem Madcon!

Najnowsze