Hity lata 2022

i

Autor: Youtube.com/Harry Styles; Mr. Polska; Calvin Harris Piosenki, które mogą być hitami lata 2022.

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

2022-06-11 17:38

Hity lata 2022 będą towarzyszyły nam w najwspanialszych momentach wakacji. Na wycieczkach, podczas wypoczywania na plaży, w klubach nocne czy po prostu kiedy będziemy słuchać radia w domu czy samochodzie. Każde lato kojarzy się z konkretnymi piosenkami. Jakie utwory zdefiniują lato 2022? Mamy kilka propozycji.

Jaka piosenka będzie hitem lata 2022? O tym przekonamy się już wkrótce! Wakacje to okres, który kojarzy nam się z wieloma przyjemnościami. To czas, kiedy spotykamy się z przyjaciółmi, chodzimy na imprezy, wyjeżdżamy na urlopy w piękne miejsca i odpoczywamy. Niemal we wszystkich momentach towarzyszy nam muzyka. Co roku niektóre tytuły nazywane są przez media "hitami lata". W 2021 roku przebojami były piosenki Stay Justina Biebera i The Kid Laroia, Bad Habits Eda Sheerana czy Kiss Me More Dojy Cat. W 2020 hitem lata było Watermelon Suger Harry'ego Stylesa. Popularne były też utwory Rain On Me Lady Gagi i Ariany Grande czy polska piosenka Ramię w ramię Viki Gabor w duecie z Kayah. Jak będzie w tym roku? Oto możliwe hity lata 2022.

ZOBACZ TAKŻE: Wakacje 2022 - ile dni będą trwały? Kiedy się zaczynają, a kiedy kończą?

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Harry Styles - As It Was

Tegoroczny hit Harry'ego Stylesa cały czas podbija listy przebojów. Piosenka z płyty Harry's House już uznawana jest za hit 2022 roku i z pewnością często będziemy mogli usłyszeć ją w trakcie wakacji.

Lizzo - About Damn Time

Gwiazda piosenek Truth Hurts i Good As Hell powróciła z nową piosenką About Damn Time. Wpadający w ucho, taneczny kawałek już jest hitem na TikToku. Dodatkowo w lipcu ukaże się nowa płyta Lizzo pt. Special.

Mr. Polska - Złote Tarasy

Złote Tarasy to piosenka, którą już możemy usłyszeć wszędzie. Od stacji radiowych po playlisty w serwisach streamingowych. Lekki klimat utworu z pewnością idealnie nada się na tegoroczne lato.

Calvin Harris, Dua Lipa i Young Thug - Potion

Calvin Harris stworzył już niejeden hit, który podbijał światowe kluby. Utwór Potion może być kolejnym z nich, tym bardziej, że śpiewa go Dua Lipa. Brytyjska gwiazda aktualnie jest najchętniej słuchaną w serwisach streamingowych piosenkarką. To prawdziwa machina hitów! Dodatkowo towarzyszy im raper Young Thug, który w błyskawicznym tempie rozwija skrzydła.

2115, Bedoes 2115 i White 2115 - Bedeosiara

Bedeosiara to najnowszy hit w polskim rapie. 2115 ze specjalnymi gośćmi podbijają listy w serwisach streamingowych. Samo określenie "bedeosiara" już stało się hitem wśród internautów.