ZDJĘCIA Z IMPREZY EKIPY

Festiwal EKIPY przebił wszystko! Energia, szaleństwo i mnóstwo niespodzianek

2024-06-20 14:42

Festiwal EKIPY wywołał zachwyt wśród wiernych fanów projektów Friza, ale także osób, które nie śledzą na co dzień jego działalności. W internecie pojawiło się mnóstwo filmików z występów, ale przede wszystkim zdjęcie, na którym 17-tysięczna publiczność zapaliła lampki w telefonach. Coś pięknego, a to tylko jeden z takich szczególnych momentów. Co działo się w krakowskiej hali? Zobaczcie zdjęcia tego ekscytującego

Spis treści

  1. EKIPA Festiwal 2024 - koncerty
  2. Ekipa Festiwal - co się działo?

EKIPA Festiwal 16 czerwca 2024 rozgrzał fanów projektów Friza do czerwoności. W czasie wydarzenia, które odbyło się w Tauron Arenie Kraków wystąpili między innymi Wersow, Genzie, Mortal, a także Qry, Przemek Pro oraz Bartek Kubicki jako Trzech Króli. Największą niespodzianką było show, jakie zrobił Karol Wiśniewski. Między każdym koncertem była krótka przerwa, ale fani przed sceną nie zostawali z niczym. Na scenie realizowane były zdjęcia, które pojawią się w filmach na kanale Genzie oraz Wersow.

EKIPA Festiwal 2024 - koncerty

Koncerty na Ekipa Festiwalu na długo zapiszą się w pamięci fanów, którzy byli obecni w krakowskiej hali. Pierwszy na scenie pojawił się Mortal, a później weszli Qry, Przemek Pro i Bartek Kubicki, którzy w trakcie występu ogłosili, że na jesieni ruszają w trasę koncertową. Później show zrobiła Wersow. Na scenie pojawiła się z tancerzami, od których nie dało się oderwać wzroku.

Dokopaliśmy się do PIERWSZEGO zdjęcia Wersow. Dziś taka fotografia jest niemożliwa!

Zabawnie zrobiło się, gdy na scenie pojawili się członkowie Genzie. Losowali kolejność wykonywania utworów przy pomocy koła fortuny. Co więcej zaśpiewali niepublikowane jeszcze utwory i ogłosili prace nad płytą!. Na sam koniec wystąpił Friz, śpiewając piosenki z płyty Ekipy, a także hit "Vanilla", nagrany we współpracy z Przemkiem Pro.

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Ekipa Festiwal - co się działo?

To był intensywny dzień z członkami projektów Friza. O godzinie 10.30 rozpoczęła się pierwsza tura Meet & Greet. Były to spotkania z członkami Genzie. Następnie o godzinie 13 rozpoczęła się druga tura Meet & Greety, gdzie można było spotkać Friza, Wersow, Przemka Pro, QRY, Kingę i Postiego, Fusialkę oraz wszystkich obecnych członków EKIPY.

Na sam koniec wydarzenia, wszyscy zapozowali do wspólnego zdjęcia, a następnie członkowie zeszli do fosy przybijać piątki, rozdawać autografy oraz zrobili kilka zdjęć z fanami przed sceną.

Friz będzie międzynarodową gwiazdą! Karol Wiśniewski wdrożył TO na swoim kanale

Tuż przed Tauron Areną postawiona została tzw. strefa festiwalowa. Była tam scena z DJ-em, stoiska sponsorskie, różne gry i atrakcje z kołem fortuny na czele. Można było też zobaczyć podrasowane samochody Fusialki oraz dokonać zakupu odzieży ze sklepu Ekipy. Wewnątrz Tauron Areny funkcjonował natomiast sklep Wersow. Rozmieszczono kilka ścianek z logotypami do robienia selfie. Była też strefa Mafii, gdzie został odtworzony wygląd pomieszczenia mafii. Tauron Arenę w Krakowie wypełniło około 17 tysięcy osób!

Koniecznie zobaczcie zdjęcia z Ekipa Festiwal, w naszej galerii. Następnym razem - lepiej tam być i zobaczyć to na żywo!