FEST Festival 2022 - rozpiska godzinowa. Kiedy, kto i na jakiej scenie?

2022-08-08 14:56
Fest Festival 2022: gwiazdy zasilają line-up! Masked Wolf, Nervo, Sanah i inni
Autor: Fest Festival Fest Festival 2022 gwiazdy zasilają line-up! Masked Wolf, Nervo, Sanah i inniasked Wolf, Nervo, Sanah i inni

To zdecydowanie najgorętsze wydarzenie muzyczne tego roku! FEST Festival powraca, a na scenie w Chorzowie ponownie zaprezentują najpopularniejsi artyści z Polski i z zagranicy. Jeśli nie chcecie przegapić występów waszych ulubionych wykonawców, sprawdźcie rozpiskę godzinową, którą serwujemy w artykule. Dzięki niej nie zabłądzicie!

Spis treści

  1. FEST Festival 2022 - rozpiska godzinowa

FEST Festival 2022 zbliża się wielkimi krokami! Już 10 sierpnia Park Śląski w Chorzowie zamieni się w centrum muzycznych wydarzeń, a na specjalnie wybudowanych scenach zaprezentują się największe gwiazdy nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Wszyscy festiwalowicze, którzy zdecydowali się na zakup karnetów, z pewnością nie pożałują. Line-up FEST Festival został skonstruowany w taki sposób, że każdego dnia każdy z fanów muzyki znajdzie coś dla siebie. Aby nie przegapić koncertów swoich ulubionych wykonawców, warto mieć pod ręką dokładną rozpiskę godzinową. Dzięki zamieszczonemu w tym artykule harmonogramowi szybko sprawdźcie, kto, kiedy i na jakiej scenie gra swój koncert. Lepiej dodajcie sobie tę stronę do zakładek!

Fest Festival 2022 - SCENY. Kto, na jakiej scenie wystąpi? [LINE-UP]

Doda oszukana przez ekipę i fanów. Mocno ją zawiedli!

FEST Festival 2022 - rozpiska godzinowa

Jak prezentuje się rozpiska godzinowa? FEST Festival w tym roku powalą na kolana różnorodnością. Na pięciu specjalnie wybudowanych na tę okazję scenach zaprezentują się wasi ulubieni artyści z Polski i z zagranicy. Wśród nich: Sanah, Kizo, Julia Wieniawa, Young Leosia, Stromae, The Chainsmokers, Coals, Thinking But Thieves i Scooter. Sprawdźcie, kto, kiedy i gdzie wystąpi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze