Fest Festival 2019 - Alan Walker i Daria Zawiałow na jednej scenie!

2019-08-20 15:21
Fest Festival 2019 - Alan Walker i Daria Zawiałow na jednej scenie!
Autor: Piotr Porębski (Daria Zawiałow) / Sony Music Poland (Alan Walker) Fest Festival 2019 - Alan Walker i Daria Zawiałow na jednej scenie!

Już w ostatni, pełny sierpniowy weekend Alan Walker i Daria Zawiałow wystąpią na jednej scenie! Artyści pojawią się na Fest Festival w Parku Śląskim w Chorzowie w dniach 23-24 sierpnia! Jakie hity wykonają? Co się będzie działo? Przekonajcie się już teraz, bo nie możecie tego przegapić!

Koncerty 2019: jeśli nie macie planów na najbliższy weekend, to przypominamy, że w chorzowskim Parku Śląskim odbędzie się prawdziwe święto fanów muzyki! Będzie to pierwsza edycja Fest Festivalu, na której w ciągu dwóch dni na ośmiu scenach wystąpi aż 90 artystów z całego świata. Nie zabraknie m.in. rewelacyjnej Darii Zawiałow i jednego z najpopularniejszych obecnie artystów w kręgach muzyki elektronicznej, czyli Alana Walkera!

Fest Festival 2019: Alan Walker - piosenki 

Alan Walker wystąpi już w piątek, 23 sierpnia. Tego dnia z pewnością będziecie mogli usłyszeć jego największe hity, w tym m.in. najnowszy Live Fast z A$AP Rockym. Szczęśliwi będą również fani jego poprzednich dokonań, czyli na przykład utworów Darkside, All Falls Down, Diamond Heart i oczywiście Faded z debiutanckiej płyty Different World. Album zaledwie 21-letniego artysty w Polsce zdążył pokryć się już POTRÓJNĄ PLATYNĄ.

Fest Festival 2019: Daria Zawiałow - piosenki

Daria Zawiałow na scenie pojawi się dzień później, aby odegrać materiał ze swojego ostatniego albumu Helsinki. Podczas jej koncertu z pewnością nie zabraknie takich singli jak Hej, hej, Nie dobiję się do ciebie, czy Szarówka. Artystka, która niedawno obchodziła swoje urodziny, to na scenie prawdziwa petarda, co potwierdzi każdy, kto chociaż raz miał okazję posłuchać Darii na żywo. Zanim wokalistka wyruszy w kolejną część swojej trasy Helsinki Tour, zatrzyma się w Chorzowie, żeby umilić swoim fanom sobotni wieczór. Dodajmy, że album Helsinki właśnie pokrył się złotem, więc jesteśmy pewni, że Daria z jeszcze większym entuzjazmem podejdzie do swojego zadania!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze