ESKA Summer City 2019 - połowa wakacji za nami! Tak się bawiliśmy do tej pory!

i

Autor: Radio ESKA

ESKA Summer City na FEST Festival 2019 - bawcie się razem z nami!

2019-08-20 15:18

Ekipa ESKA Summer City wraz z firmą TAURON po raz kolejny wyruszy na ulice polskich miast. Tak jak wielokrotnie podkreślaliśmy, zawsze znajdujemy się tam, gdzie dzieje się coś niezwykłego! Wobec tego, nie może nas zabraknąć w Chorzowie, gdzie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2019 roku. Mowa oczywiście o FEST Festivalu. Sprawdźcie, gdzie spotkacie ekipę ESKA Summer City już teraz na ESKA.pl.

ESKA Summer City - FEST Festival to jedna z imprez, gdzie macie szansę spotkać się z ekipą waszego ulubionego radia, czyli Radia ESKA. Wspólnie z firmą TAURON, nasi prezenterzy ponownie udadzą się w drogę, by zbić piątkę ze swoimi słuchaczami i przekazać im wiele, wiele świetnych gadżetów. Wakacyjna akcja ESKA Summer City to gwarancja uśmiechu od ucha do ucha, świetnej zabawy oraz najlepszej muzyki, której możecie słuchać codziennie na naszej antenie.

Sonda
Jak się bawiłaś(eś) na Fest Festival 2019?

ESKA Summer City na FEST Festival 2019

Nasza ekipa ma na celu eksplorowanie tych miejscówek, gdzie swoje wakacje spędzają eskowi słuchacze. Nie może nas zatem zabraknąć na imprezie, jaką jest FEST Festival. W tym roku, to niezwykłe wydarzenie muzyczne trwać będzie dwa dni - 23 i 24 sierpnia. Na specjalnie wybudowanych scenach na terenie Parku Śląskiego zaprezentują się artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne. Oznacza to jedno - każdy znajdzie coś dla siebie. Radio ESKA i TAURON zadbają o to, byście jeszcze lepiej wspominali tę imprezę. Szukajcie nas od samego rana. Jak zwykle będziemy na was czekać z doskonałymi humorami i masą gadżetów do rozdania!