Team X i ogień na scenie, który porwał publiczność!

i

Autor: Daniel Szura

Ferie zimowe 2022 z Team X to nie żart! Jak pojechać na wymarzony obóz z youtuberami?

2021-11-05 10:48

Ferie zimowe to czas, na który czekają wszyscy uczniowie! Okazuje się, że popularni youtuberzy z Teamu X organizują obóz zimowy dla swoich fanów. Jak przeżyć niesamowitą przygodę ze swoimi idolami i pojechać z nimi na Team X Camp? Jaka jest cena takiego obozu i co zawiera? Sprawdźcie szczegóły.

Rok szkolny trwa w najlepsze, jednak uczniowie coraz intensywniej myślą o wolnym, a dokładniej o feriach zimowych. Dwa tygodnie błogiego lenistwa, to czas na regenerację oraz na wyjazdy rekreacyjne z rodzicami i nie tylko! Okazuje się jednak, że najpopularniejsi youtuberzy w naszym kraju, postanowili zrobić swoim młodszym fanom niespodziankę i... organizują zimowy obóz, który odbędzie się właśnie podczas ferii w Hotelu Szablewski w Nowym Dymaczewie. Oczywiście z informacji zamieszczonych na stronie internetowej wynika, że podczas Team X Camp - będzie się działo! Na wszystkich obozowiczów czeka moc atrakcji. Mianowicie odbywać się będą przeróżne gry, zabawy, wyzwania, sesje zdjęciowe, karaoke, a nawet będzie miał miejsce prywatny koncert youtuberów. Oprócz tego każdy z członków Teamu X przygotował dla obozowiczów własne, personalizowane zajęcia, podczas których będzie można nie tylko się rozwinąć ale również spędzić czas ze swoim idolem.

Teledyski kręcone w szkole! Pamiętasz je wszystkie?
Sonda
Czy chciałbyś pojechać na zimowy Team X Camp?

Team X Camp - zajęcia, atrakcje

Na wszystkich obozowiczów czeka moc atrakcji! Oto one:

 • spotkanie twarzą w twarz z Teamem X
 • disco time, czyli poczuj rytm piosenek Teamu X i przygotuj stylizację w ulubionym kolorze Natsu, Julki, Pati czy Mony
 • sesja zdjęciowa na ściance
 • talent show, gdzie jurorami są youtuberzy
 • koncert całego Teamu X tylko dla uczestników obozu
 • zabawy takie jak: podchody, stworzenie choreografii, odtwarzanie zdjęć Teamu X z Instagrama
 • karaoke
 • wieczór filmowy

Oprócz tego każdy członek Teamu X, przygotował dla obozowiczów własne zajęcia. Z Natsu będzie można namalować obraz, Pati pokaże jak zrobić makijaż na każdą okazję, Julka nauczy was tańczyć, Mona pokaże wam jak nagrywać ciekawe TikToki, Leksiu nauczy was tworzyć fajne piosenki, Czarek zaprezentuje techniki samoobrony, Karol pokaże jak personalizować ubrania, a Sheo nauczy was bardzo szybko, jak stworzyć prostą aplikację.

Team X Camp - terminy

Obozowiczem może być osoba w przedziale wiekowym od 9 do 20 lat. Terminy Team X Camp, prezentują się następująco:

 • 22.01.2022-28.01.2022
 • 29.01.2022-04.02.2022
 • 05.02.2022-11.02.2022
 • 12.02.2022-18.02.2022

ZOBACZ TAKŻE: Ferie zimowe 2022 - kiedy będzie wolne? Kiedy jest zimowa przerwa od szkoły?

Team X Camp - cena

Cena obozu Team X Camp to 2099 złotych i zawiera: nocleg, wyżywienie, opiekę kadry, medyka, ubezpieczenie NNW, unikalny program obozu oraz prezent. Więcej informacji na temat zimowego obozu z Team X, znajdziecie na ich stronie internetowej www.teamxcamp.pl

ZOBACZ TAKŻE: Team X - świąteczna trasa koncertowa. Gdzie i kiedy? [DATA, BILETY]