Team X i ogień na scenie, który porwał publiczność!

i

Autor: Daniel Szura

Natsu przechodzi do Ekipy Friza? Internauci znaleźli dowody!

2021-10-27 9:24

Najmocniejsze ogniwo w Team X 2 to Natalia Karczmarczyk. Okazuje się jednak, że dziewczyna wraz z rozpoczęciem własnej działalności, podjęła decyzję, że odchodzi z projektu. Fani podejrzewają jednak, że za jej odejściem kryje się coś jeszcze i znaleźli dowody, że Natsu przejdzie do Ekipy Friza! Sprawdźcie o co chodzi.

Natsu jest jedną z najważniejszych twórców nowego, drugiego Teamu X. To ona przyjęła do willi nowe osoby i zaczęła kontynuować z nimi cały projekt. Dziś osiągają jako grupa miliony wyświetleń swoich materiałów wideo i bez dwóch zdań można nazwać ich gwiazdami internetu. W ostatnim czasie głośno mówiło się o rozpadzie Teamu. To wszystko przez żart, który zrobił Karol Pieszko. Jak się okazało, pożegnanie było tylko prankiem, a on wciąż mieszka i tworzy daily z resztą ekipy. Choć to był żart, to niestety odejście Natsu z Teamu X jest prawdą. Youtuberka wyznała to szczerze w swoim najnowszym filmie i zdradziła pokrótce, co będzie dalej. Jak wiemy założyła we wrześniu własną działalność Natsu World, a na początku stycznia 2022 roku spakuje walizki i wyprowadzi się z willi pod Warszawą, co oznacza oczywiście jej odejście z Teamu X. Fani podejrzewają, że youtuberka odchodzi do Ekipy Friza! Czy to prawda?

ZOBACZ TAKŻE: Natsu odchodzi z Team X - co się stało? Jej wyprowadzka z willi zbliża się wielkimi krokami!

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Natsu w Ekipie Friza?

To prawda. Natsu z początkiem 2022 roku odejdzie z Teamu X. Po szczerym wyznaniu fani dziewczyny stwierdzili, że kryje się za tym coś jeszcze. Niektórzy podejrzewają kolaborację z raperem Malikiem Montaną, lecz znaczna większość myśli, że Natsu przejdzie do Ekipy Friza i jego nowego, a zarazem bardzo tajemniczego projektu, który youtuber tworzy. Czy to prawda? Tego oczywiście nie wiemy, a fani po prostu snują domysły pod najnowszym materiałem wideo na kanale Natsu. Z pewnością o szczegółach jej dalszej kariery, dowiemy się gdy będzie wyprowadzać się z willi, a także z jej newslettera na stronie Natsu World. A Wy uważacie, że Natalia Karczmarczyk przejdzie do nowego projektu Friza? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzu, co sądzicie na ten temat!

- Dziwny zbieg okoliczności że Friz wczoraj powiedział czym będzie projekt Genzi a Natalia mówi dziś o czymś bardzo podobnym ??

- Jeżeli chodzi o projekt Natsu to pewnie chodzi o kolaboracje z Frizem bo on teraz wybiera osoby do nowego tajnego domu.

- Projekt muzyczny to z Malikiem. A z nowym teamem to pewnie z Frizem, jest to bardzo prawdopodobne

- Wszyscy mówią że to będzie Friz a ja myślę że to będzie Malik. Natsu mówiła coś o tym że pracuje z nim nad sporym projektem a teraz mówi że coś związanego z muzyką. Moim zdaniem Malik na 100%