Team X - świąteczna trasa koncertowa. Gdzie i kiedy? [DATA, BILETY]

2021-11-02 12:48
Team X i ogień na scenie, który porwał publiczność!
Autor: Daniel Szura

Team X rusza niebawem w swoją drugą trasę koncertową. Tym razem będzie to coś wyjątkowego w świątecznym klimacie. Kiedy rusza trasa koncertowa Team X? Gdzie wystąpi grupa youtuberów i po ile kupić bilety? Najważniejsze szczegóły na ten temat, znajdziecie poniżej.

Team X - świąteczna trasa koncertowa. Gdzie i kiedy? Internetowi twórcy z Teamu X, czyli Natsu, Monia, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow, Czaro, Sheo, Piechu oraz Lexiu, ruszają niebawem w swoją drugą trasę koncertową. Przypomnijmy, że ich pierwsza trasa miała miejsce pod koniec sierpnia 2021 roku i można było zobaczyć ich w aż siedmiu miastach w Polsce! To właśnie w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i w Szczecinie dali czadu! Teraz okazuje się, że organizują kolejną trasę koncertową, która będzie nieco inna od poprzedniej. Mianowicie będzie to świąteczna trasa koncertowa! Gdzie i po ile kupić bilety na wydarzenie? Kiedy dokładnie startuje świąteczna trasa koncertowa Teamu X?

ZOBACZ TAKŻE: Natsu przechodzi do Ekipy Friza? Internauci znaleźli dowody!

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Team X - świąteczna trasa koncertowa [DATA]

Kiedy rusza świąteczna trasa koncertowa Teamu X? Koncerty youtuberów będą odbywać się w aż siedmiu miastach w Polsce od 28 listopada do 19 grudnia. Dokładny harmonogram znajdziecie poniżej:

  • Gdańsk - 28.11.2021, B90
  • Warszawa - 5.12.2021, Progresja
  • Zabrze - 6.12.2021, CK Wiatrak
  • Poznań - 12.12.2021, B17
  • Bydgoszcz - 13.12.2021, Fabryka Lloyda
  • Kraków - 18.12.2021, Klub Studio
  • Wrocław - 19.12.2021, Centrum Koncertowe A2

Team X - świąteczna trasa koncertowa [BILETY]

Gdzie i po ile kupić bilety na świąteczną trasę koncertową Teamu X? Sprzedaż biletów ruszyła w piątek 29 października 2021 roku. Wejściówki są dostępne do kupienia na stronie ebilet.pl. Ich ceny zaczynają się od 69 złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze