Fenomenalna Tove Lo, a chwilę później Years & Years. Było bardzo seksownie!

2022-07-02 11:24
Olly Alexander
Autor: Ian West/Press Association/East News

Podczas drugiego dnia Open'er Festival 2022 królowali artyści występujący na Tent Stage. Tove Lo i Years & Years sprawili, że atmosfera była naprawdę gorąca i to nie tylko ze względu na pogodę. Show, jakie przygotowali, było bardzo, bardzo seksowne.

Open'er Festival 2022 trwa w najlepsze. Drugi dzień imprezy przyniósł kolejną dawkę wspaniałej muzyki na żywo, za którą tak bardzo tęsknili wszyscy festiwalowicze. Jeśli chodzi o mnie, to drugiego dnia Open'era rządzili artyści prezentujący swoje show na Tent Stage. Po Żabsonie i Young Igim na scenie pojawili się reprezentanci zagranicznej sceny pop, a mianowicie Tove Lo i Years & Years.

Tove Lo na Open'er Festival 2022

Szwedzka piosenkarka weszła na scenę o 21:00 i od razu dała do zrozumienia, że możemy spodziewać się bardzo seksownego i trzymającego w napięciu do samego końca show. Ubrana w błyszczący stanik i skórzaną spódniczkę z frędzlami artystka z rozbrajającą szczerością przyznała, że nabyła kostium sceniczny w dniu koncertu. Przez ponad godzinę Tove Lo przypomniała swoje największe hity, ale zaśpiewała też najnowszy kawałek True Romance. Gwiazda nie potrzebowała tancerzy, by zrobić naprawdę wielkie show, na które żywo reagowali zgromadzeni pod sceną fani. Tove Lo kilkukrotnie zapewniała, że Polska jest zdecydowanie najlepszą publicznością, dla jakiej ma okazję występować. Nie jesteśmy zaskoczeni po tym, co zobaczyliśmy!

Sonda
Bawisz się obecnie na Open'erze?

Years & Years na Open'er Festival 2022

Jeśli komuś było wciąż za mało pikanterii, to Olly Alexander z pewnością spełnił ich oczekiwania. Wokalista, który regularnie odwiedza nasz kraj, przeszedł sam siebie i udowodnił, że rozpoczęcie kariery solowej było bardzo dobrym krokiem. Years & Years przyzwyczaili nas do świetnych koncertów, jednak to, co wydarzyło się drugiego dnia Open'era, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Odmieniony Olly był fenomenalny. Show, jakie zaprezentował wraz z towarzyszącymi mu tancerzami i chórzystkami, było przesiąknięte erotyzmem. Śmiałe gesty, mimika, stroje - to wszystko złożyło się na spektakl, który ugruntował pozycję Alexandra na scenie pop. To wszystko przeplatane było jednak uroczą osobowością piosenkarza, który podobnie do Tove Lo, zapewniał, że Polska jest jego ulubionym krajem do koncertowania. W takim razie do zobaczenia!

Years&Years: to płyta, która ma sprawić, że poczujecie się dobrze!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze