Eurowizja 2021

i

Autor: NPO/NOS/AVROTROS NATHAN REINDS

Eurowizja w Polsce?! Czegoś takiego jeszcze nie było!

2021-07-20 11:11

Konkurs Piosenki Eurowizji zawsze wzbudza wiele emocji. Choć kilka miesięcy temu odbyła się 65. edycja, wydarzenia, to kolejna zbliża się wielkimi krokami. Czy ma szansę odbyć się w Polsce mimo iż wygrały Włochy? Czegoś takiego w naszym kraju jeszcze nie było, a na scenie będzie się działo! O co dokładnie chodzi? Zdradzamy poniżej.

Eurowizja w Polsce?! Czy to w ogóle możliwe? Czegoś takiego jeszcze nie było! Całkiem niedawno, ponieważ w maju poznaliśmy zwycięzców 65. edycji muzycznego konkursu. Została nim reprezentacja Włoch, dokładniej rockowy zespół Maneskin, który robi furorę w branży, zdobywając przy tym coraz więcej fanów. Emocje powoli opadają, lecz na językach wielu osób pojawia się temat kolejnej odsłony konkursu, która odbędzie się już za niecały rok! Zgodnie z regulaminem, to właśnie zwycięska reprezentacja ma za zadanie zorganizować następną odsłonę konkursu. Choć wszyscy wiemy, że będą to Włochy to okazuje się, że w naszym kraju szykuje się... Eurowizja! Jak to możliwe? O co dokładnie chodzi? Okazuje się, że podczas koncertów Lato, muzyka, zabawa organizowanych przez Telewizję Polską, na scenie pojawią się gwiazdy Eurowizji! Kogo zobaczymy na scenie?

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - gwiazdy Eurowizji

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 jest najgłośniejszą imprezą tego lata. Co tydzień wielka scena rozkładana jest w innym miejscu, a następnie z niej prawdziwe show dają największe gwiazdy branży muzycznej. Teraz okazuje się, że w ramach cyklu Lato, muzyka, zabawa, na scenie pojawią się popularne nazwiska z Eurowizji! Będą to między innymi Albina z Chorwacji, Stefania z Grecji, Elena Tsagrnou z Cypru oraz Efendi z Azerbejdżanu. Kiedy i gdzie dokładnie eurowizyjne gwiazdy pojawią się na scenie? Będzie się działo! Poniżej znajdziecie rozpiskę ich występów.

  • Albina - 8.08 Kielce
  • Elena Tsagrinou - 8.08 Kielce
  • Efendi - 15.08 Ostróda
  • Stefania - 29.08 Sopot