Sara James na Eurowizji Junior 2021 - WYNIK przesądzony? Występ w ESKA Live dowodem

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Sara James na Eurowizji Junior 2021 - WYNIK przesądzony? Występ w ESKA Live dowodem

Eurowizja Junior 2021 - głosowanie online. Kiedy startuje i jak głosować na Polskę?

2021-12-10 13:35

Eurowizja Junior 2021 już wystartowała! To dobry czas, by przypomnieć o tym, że Polacy ponownie będą mogli głosować na reprezentantkę naszego kraju, którą jest Sara James. Kiedy startuje głosowanie online na Eurowizji Junior i w jaki sposób można oddawać głosy na zwyciężczynię The Voice Kids 4? W artykule znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

Eurowizja Junior 2021 - głosowanie online to jedyny sposób, w jaki fani i widzowie Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci mogą wybrać jego zwycięzcę. To, co jednak najważniejsze, w przeciwieństwie do regularnej Eurowizji, w przypadku Eurowizji Junior internauci mogą oddawać głosy na swoich reprezentantów. Oznacza to, że każdy z nas może wesprzeć walczącą o trzecie w historii zwycięstwo dla Polski Sarę James. Zwyciężczyni IV edycji programu The Voice Kids ma wielkie szanse na to, by powtórzyć sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor, bowiem jej piosenka Somebody jest bardzo dobrze oceniana przez ekspertów od lat śledzących przebieg konkursu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Sara James wytłumaczyła, jak można nią głosować online. Głosowanie jest podzielone na dwie części. Poniżej tłumaczymy, w jaki sposób można wesprzeć reprezentującą nas wokalistkę.

Sonda
Czy Sara Egwu-James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?

Eurowizja Junior 2021 - głosowanie online

Głosowanie online rozpoczyna się już 17 grudnia, czyli dwa dni przed wielkim finałem show, w trakcie którego zobaczymy występ Sary James z piosenką Somebody. Pierwsza tura głosowania będzie dostępna do 19 grudnia, do godziny 15:59. To jednak nie koniec! Internauci będą mogli zagłosować raz jeszcze po zobaczeniu wszystkich występów na stronie vote.junioreurovision.tv. Będą mieli jednak mało czasu, bo tylko 15 minut. Co warte przypomnienia, Polacy MOGĄ głosować na Sarę James. 

Sara James o Eurowizji Junior 2021. W kim widzi największe zagrożenie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE