Eurowizja Junior 2020 - Polska wygra trzeci raz z rzędu?! Ten szczegół na to wskazuje!

2020-09-09 12:14 Rafał Wróblewski
Eurowizja Junior 2020 - Polska wygra trzeci raz z rzędu?! Ten szczegół na to wskazuje!
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER / EAST NEWS Eurowizja Junior 2020 - Polska wygra trzeci raz z rzędu?! Ten szczegół na to wskazuje!

Eurowizja Junior 2020 już w listopadzie rozgrzeje serca widzów i miłośników tego konkursu. Ten odbędzie się w nietypowych okolicznościach, ponieważ żaden reprezentant nie przyleci do naszego kraju. Pewien szczegół wskazuje, że Polska ponownie może wygrać. O tym, jaki dokładnie przeczytacie na ESKA.pl!

Eurowizja Junior 2020 - Polska wygra trzeci raz z rzędu?! Nie brakuje opinii, że reprezentant naszego kraju znów zrobi największe wrażenie, podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Ten pod hasłem Move The World odbędzie się 29 listopada, w nietypowych okolicznościach. Pierwszy raz w historii uczestnicy wykonają dany utwór prosto ze studia telewizyjnego w swoim kraju. Nie przylecą do Polski, tak jak w poprzednim roku, by wystąpić przed publicznością.

Viki Gabor gościła w naszym studio i opowiedziała o przygotowaniach do Eurowizji Junior. Czy laureatka poprzedniej edycji wydarzenia poprowadzi Eurowizję Junior 2020? Odpowiedź na to pytanie już niebawem na ESKA.pl!

Eurowizja Junior 2020 - Polska wygra?

O zwycięstwie decydują głosy internautów. Miało to ogromne znaczenie przy Eurowizji Junior 2019. Przypomnijmy, że reprezentująca Polskę, Viki Gabor, otrzymała od jurorów 112 punktów i zajmowała 2. miejsce. Wszystko odwróciło się po głosowaniu online. Polska w głosowaniu internetowym uzyskała 166 punktów i łączną sumę - 278 punktów. Wygraliśmy z drugim w tabeli Kazachstan o 61 punktów. 

Internauci z różnych części Europy uważali, że głosowanie online nie ma sensu, ponieważ Polacy nie mają sobie równych w tej kwestii. W naszym kraju wszyscy corocznie żyją Konkursem Piosenki Eurowizji dla dorosłych i dla dzieci. Nikt jednak nie broni internautom z innych krajów zaangażować się z większą siłą. Do tej pory, co ważne, nie zmieniono zapisu w regulaminie związanego z głosowaniem online. Co więcej konkurencja będzie mniejsza, ponieważ w 18. Konkursie Piosenki Eurowizji udział potwierdziło trzynastu nadawców. 

Pomimo tegorocznych zmian w formule imprezy każdy uczestnik Konkursu będzie miał równe szanse na to, by pokazać swoje umiejętności. Ich bliscy i fani z całego świata będą mogli głosować na swoje ulubione piosenki online

- powiedział Martin Österdahl, producent Eurowizji Junior 2020. Czyli co, zapisujemy w kalendarzach 29 listopada 2020 i głosujemy na polskiego reprezentanta!

Najnowsze