Lena Marzec przegrała z Viki Gabor w The Voice Kids! Teraz ma szansę powtórzyć jej sukces

2020-09-25 14:33
Lena Marzec i Viki Gabor
Autor: screen z YouTube/The Voice Kids Poland, Mateusz Jagielski/East News Lena Marzec i Viki Gabor

Talent show The Voice Kids to bez wątpienia kopalnia wielu muzycznych i młodych talentów. Dowodem na to są uczestnicy, o których po programie nadal jest głośno! Mowa między innymi o Viki Gabor, a także jej koleżance z drużyny Lenie Marzec, która krok po kroku zbliża się do powtórzenia wielkiego sukcesu Viki. Czy jej się to uda? Jest już bardzo blisko!

Lena Marzec Viki Gabor to koleżanki, które poznały się w programie The Voice Kids. Dziewczyny wzięły udział w przesłuchaniach w ciemno do drugiej edycji talent show i we dwie zachwyciły jurorów! Lena podczas castingu w studio zaśpiewała piosenkę Jessie J - Nobody's Perfect, którą wzruszyła i jednocześnie zachwyciła każdego jurora - Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona. Mimo iż, odwróciły się wszystkie fotele, dziewczyna zdecydowała wybrać grupę chłopaków z Afromental. Viki natomiast swój talent pokazała wykonując kawałek Katy Perry - Roar. Tu również wszyscy trenerzy byli pod wrażeniem jej głosu, co pokazali odwracając swoje czerwone fotele. Viki Gabor identycznie jak Lena, zdecydowała się doskonalić swój wokal pod skrzydłami Tomsona i Barona.

Lena Marzec i Viki Gabor konkurowały ze sobą w The Voice Kids. Dziewczyny szły w programie niemalże ramię w ramię, a chłopaki z grupy Afromental, doprowadzili je prawie do końca programu. Lena doszła do półfinałów hitowego show i musiała ustąpić miejcie Viki Gabor, która reprezentowała drużynę Tomsona i Barona w ścisłym finale The Voice Kids. 

Viki Gabor wywiad 07.09.2020

Lena Marzec powtórzy sukces Viki Gabor?

Program The Voice Kids to bez wątpienia łowca muzycznych talentów. To właśnie na tej scenie zaczynały karierę młode osoby, o których jest teraz bardzo głośno! Mowa o zwyciężczyniach dwóch ostatnich edycji Konkursu Eurowizji Junior 2020 - Roksanie Węgiel, a także Viki Gabor. Tym razem na powtórzenie sukcesu dziewczyn ma szansę Lena Marzec, która wygrała pierwszy odcinek preselekcji do Konkursu Piosenki Dla Dzieci. To właśnie w specjalnym, eurowizyjnym odcinku Szansy na Sukces, pokazała jak wielki ma talent. Zachwyciła nie tylko widzów, ale również jurorów swoim wykonaniem piosenki Edyty Górniak - Andromeda. Co ciekawe, jedną z osób, która oceniała Lenę w Szansie na Sukces, była jej koleżanka z The Voice Kids - Viki Gabor. Młodej jurorce również bardzo spodobał się występ Leny, co można było zauważyć w programie. Poniżej możecie cofnąć się w czasie i przypomnieć sobie, jak Viki i Lena wypadły na przesłuchaniach w ciemno w The Voice Kids. One naprawdę mają wielki talent!

Najnowsze