Eurowizja Junior 2020 - gwiazdy specjalne. Kto wystąpi i kim są wszyscy goście specjalni?

Eurowizja Junior 2020
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią występy specjalnych, znanych gwiazd, które pojawiają się podczas niedzielnego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Już na ESKA.pl zdradzamy wam, jakie gwiazdy specjalne zaprezentują się podczas emocjonującej Eurowizji Junior 2020. Jeśli jesteście ciekawi, to zostańcie z nami do samego końca!

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami, ponieważ do wielkiego wydarzenia pozostały raptem trzy dni. Temu muzycznemu wydarzeniu, co roku towarzyszy niezliczona ilość emocji i wrażeń, które dostarczają między innymi uczestnicy, sama otoczka konkursu, jak i wszystkie inne atrakcje zaplanowane wokół Eurowizji Junior. Miłośnicy tego wydarzenia długo zastanawiali się, jakie gwiazdy specjalne pojawią się gościnnie na 18. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Choć długo pozostawało to tajemnicą, wiemy już, kto dokładnie wystąpili na wydarzeniu, jako gość specjalny. Poza emocjami, jakie dostarczą nam reprezentanci kraju, będą na nas także czekać gościnne występy gwiazd, które na co dzień onieśmielają branżę muzyczną. To wielkie osobistości, które z pewnością są przykładem dla innych, a w szczególności dla reprezentantów Eurowizji Junior 2020, którzy właśnie tego wieczora postawią pierwszy krok w kierunku kariery na miarę swoich muzycznych idoli. Kto wystąpi gościnnie na Eurowizji Junior 2020? Zdradzamy poniżej!

Eurowizja Junior 2020 - gwiazdy specjalne

Na Eurowizji junior 2020 nie zabraknie gościnnych występów. Gwiazdy specjalne, które zaśpiewają na wydarzeniu to:

  1. Viki Gabor - trzynastoletnia wokalistka ponownie zachwyci na Eurowizji Junior, tym razem występując gościnnie. Dla przypomnienia, to właśnie Viki Gabor wygrała poprzednią edycję tego wydarzenia, które w zeszłym roku również organizowane było w Polsce.
  2. Roksana Węgiel - następna polska wokalistka, która onieśmiela swoim talentem każdego dnia. Roxie również ma na swoim koncie wygraną na Eurowizji Junior 2018, a więc doskonale wie, jakie emocje towarzyszą tej przepięknej chwili. 
  3. Duncan Laurence - Na Eurowizji Junior 2020 gościnnie wystąpi także zwycięzca dorosłej Eurowizji 2019. Duncan to holenderski piosenkarz, który cały czas zachwyca widownię swoim głosem. 
  4. Alicja Szemplińska - polska piosenkarka również zaprezentuje swój gościnny występ na Eurowizji Junior 2020. Alicja ma na swoim koncie niezliczoną ilość sukcesów muzycznych i z pewnością onieśmieli nas swoim występem już w najbliższą niedzielę. 
Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!
Najnowsze