Egzamin ósmoklasisty angielski 2022 - ARKUSZE, ODPOWIEDZI, ZADANIA, OPINIE, PDF

2022-05-26 12:53

Egzamin ósmoklasisty z angielskiego 2022 - wszyscy zastanawiają się, czy tegoroczny test był trudny. Arkusze CKE z pewnością zaskoczą niektórych uczniów, ale ci, którzy się przygotowali nie powinni mieć problemu z udzieleniem odpowiedzi. Jak wyglądały zadania i odpowiedzi? Zobacz je niżej.

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego 2022 - odpowiedzi, arkusze, zadania, opinie, PDF. Jak wyglądał egzamin ósmoklasisty 2022? Czy egzamin 26 maja 2022 był trudny? Język angielski to trzeci przedmiot, z którym musieli zmierzyć się uczniowie ósmych klas szkoły podstawowej. Dzieci denerwowały się nim, jednak należy pamiętać, że egzamin nie jest trudny, jeżeli uczniowie uczyli się przez cały okres szkolny oraz odpowiednio przygotowali się do testu. Rezultat jest jednak bardzo ważny, ponieważ to na jego podstawie szkoły średnie i zawodowe będą przyjmowały nowych uczniów. Warto więc się postarać.  Wyniki na razie nie są znane. Uczniowie poznają je kilka tygodni później. Jakie były zadania?

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin ósmoklasisty 2022: MEMY. Uczniowie popłaczą się ze śmiechu [GALERIA]

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Egzamin ósmoklasisty 2022 język angielski: ARKUSZE CKE, PDF

Egzamin ósmoklasisty język angielski 2022 to trzecie i jednocześnie ostatnie starcie dzieci z tym ważnym wydarzeniem. Z pewnością wielu uczniów niemal od razu po opuszczeniu sali będzie szukało zadań. Oficjalny ARKUSZ CKE znajdziesz niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin ośmoklasisty polski 2022 trudniejszy niż zwykle? Uczniowie zirytowani!

Egzamin ósmoklasisty 2022 język angielski: ODPOWIEDZI

Egzamin ósmoklasisty 2022 z języka angielskiego - odpowiedzi to coś, na co czekają wszyscy uczniowie oraz ich rodzice. Wszyscy chcą wiedzieć, które zadania rozwiązali dobrze, a które źle. Tym samym można oszacować na jaki wynik można liczyć. Poprawne odpowiedzi to coś, czego będą szukać wszyscy uczniowie. Trzeba jednak pamiętać, że oficjalne odpowiedzi pojawią się dopiero po oficjalnych wynikach, a te dostępne w internecie to jedynie domysły.

Egzamin ósmoklasisty 2022 język angielski: OPINIE

Czy egzamin ósmoklasisty 2022 z języka angielskiego był trudny? Jak uczniowie sobie z nim poradzili? Reakcje internautów znajdziecie tutaj:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze