Egzamin ósmoklasisty 2022: MEMY. Uczniowie popłaczą się ze śmiechu [GALERIA]

2022-05-25 12:22

Egzamin ósmoklasisty to bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. Od wyniku tych testów zależy, czy uda im się dostać do wymarzonych techników czy liceów. Z tego powodu są to bardzo stresujące dni, a więc postanowiliśmy przygotować coś dla rozluźnienia i na poprawę humoru. Mamy dla was najlepsze memy o egzaminie ósmoklasisty.

Egzamin ósmoklasisty 2022 już się rozpoczął. We wtorek 24 maja uczniowie ósmych klas szkół podstawowych rozpoczęli swoje starcie ze sprawdzeniem wiedzy, którą mieli zdobyć przez cały etap dotychczasowego nauczania. Język polski, matematyka i język angielski to przedmioty, z którymi muszą się zmierzyć. Choć egzaminu ósmoklasisty nie da się nie zdać, całe wydarzenie wiąże się z ogromnym stresem. To pierwszy w życiu duży egzamin, od którego zależy dalsza ścieżka edukacji. Warto więc poszukać czegoś na rozluźnienie po napisaniu testu. Najlepsze na tę okazję będą memy. Specjalnie dla was zebraliśmy najlepsze.

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin ósmoklasisty 2022 polski - PUNKTACJA. Ile punktów można zdobyć?

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Egzamin ósmoklasisty 2022 - MEMY

Lubicie memy? Z pewnością! Zabawne obrazki są dobre na każdą okazję, również na egzamin ósmoklasisty. Zadania czy niespodziewane sytuacje, do których dochodzi w dzień egzaminu, to idealny powód do robienia żartów. W galerii, którą zamieszczamy poniżej, znajdziecie najlepsze memy o egzaminie ósmoklasisty.

Egzamin Ósmoklasisty 2022 - harmonogram

  • język polski – 24 maja (wtorek) - godz. 9:00
  • matematyka – 25 maja (środa) – godz. 9:00
  • język obcy nowożytny – 26 maja (czwartek) – godz. 9:00
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze