Egzamin z angielskiego

i

Autor: pixabay

Egzamin ośmoklasisty polski 2022 trudniejszy niż zwykle? Uczniowie zirytowani!

2022-05-24 11:28

Egzamin ósmoklasisty polski 2022 dobiegł już końca. We wtorek 24 maja uczniowie zmierzyli się z pierwszym testem. Jakie są wrażenia po wyjściu ze sprawdzianu? Czy tegoroczny egzamin ósmoklasisty z języka polskiego był trudniejszy niż zwykle? Komentarze na to wskazują! Mamy pierwsze reakcje internautów.

Egzamin ósmoklasisty 2022 to ważne wydarzenie dla wielu młodych Polaków. We wtorek 24 maja uczniowie ósmych klas szkół podstawowych rozpoczęli swoje starcie ze sprawdzeniem wiedzy, którą mieli zdobyć przez cały etap dotychczasowego nauczania. Język polski to pierwszy przedmiot, z którym się zmierzyli. Test ten składa się z dwóch części. W pierwszej uczniowie muszą odpowiedzieć na pytania zamknięte, które oparte są na tekstach zamieszczonych w arkuszu. Ważne jest więc czytanie ze zrozumieniem. W drugiej części trzeba napisać wypracowanie na podstawie wskazanej lektury obowiązkowej. W tym roku OKE wybrało Zemstę Aleksandra Fredry. Co o trudności egzaminu sądzą uczniowie? Sprawdziliśmy komentarze.

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin ósmoklasisty 2022: MEMY. Uczniowie popłaczą się ze śmiechu [GALERIA]

HIGH LEAGUE, FORMA NA LATO, KASA NA KOMUNIĘ, GALANTIS vs ROXETTE | ESKA XD #049

Egzamin ósmoklasisty 2022 - język polski. REAKCJE

Jak uczniowie oceniają egzamin ósmoklasisty 2022 z języka polskiego? Pierwsze opinie już pojawiły się w mediach społecznościowych. Postanowiliśmy sprawdzić, co o teście sądzą młodzi użytkownicy Twittera. Okazuje się, że wielu z nich było zawiedzionych lekturą oraz innymi zadaniami. Sprawdź przykładowe komentarze niżej.