Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - ile minut można pisać? Ile trwa egzamin z matmy?

i

Autor: Pixabay Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - ile minut można pisać? Ile trwa egzamin z matmy?

Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - ile minut można pisać? Ile trwa egzamin z matmy?

2022-05-24 16:44

Egzamin ósmoklasisty 2022 to niezwykle stresujący dzień dla wszystkich uczniów. Tegoroczne testy już ruszyły, a matematyka zbliża się coraz większymi krokami. Ile trwa egzamin z matmy? Ile można pisać? Wyjaśniamy!

Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - ile minut można pisać? Ile trwa egzamin z matmy? Te pytania z pewnością zaprzątają głowy wielu z was. W końcu egzaminy to niezwykle stresujący moment, zwłaszcza, gdy są to te, które przesądzą o tym, czy dostaniemy się do wymarzonego liceum. Czas gra tu kluczową rolę, dlatego specjalnie dla was sprawdziliśmy, ile minut trwa egzamin ósmoklasisty 2022 z matematyki. Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin Ósmoklasisty 2022 matematyka - PRZECIEKI i ZADANIA. Co na egzaminie 8-klasisty?

Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - ile minut można pisać? Ile trwa egzamin z matmy?

Egzamin ósmoklasisty 2022 z matematyki odbędzie się w środę 25 maja 2022 roku o godzinie 9:00. Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała szczegółowe informacje odnoszące się do czasu trwania tegorocznych testów. Ile potrwa egzamin ósmoklasisty z matmy? To zależy.

Co do zasady egzamin ósmoklasisty 2022 z matematyki trwa 100 minut i właśnie tyle (ni mniej, ni więcej) czasu macie na wypełnienie arkuszy i rozwiązanie wszystkich zadań. Jeśli jednak należycie do grupy uczniów, którzy z uzasadnionego powodu mają przedłużony czas trwania egzaminów na napisanie matmy macie 150 minut.

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin ósmoklasisty 2022 - co trzeba zabrać na matematykę? Jakie przybory wziąć?

Sonda
Którego przedmiotu na egzaminie ósmoklasisty obawiasz się najbardzie?