Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - ile minut można pisać? Ile trwa egzamin z matmy?

2022-05-24 16:44
Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - ile minut można pisać? Ile trwa egzamin z matmy?
Autor: Pixabay Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - ile minut można pisać? Ile trwa egzamin z matmy?

Egzamin ósmoklasisty 2022 to niezwykle stresujący dzień dla wszystkich uczniów. Tegoroczne testy już ruszyły, a matematyka zbliża się coraz większymi krokami. Ile trwa egzamin z matmy? Ile można pisać? Wyjaśniamy!

Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - ile minut można pisać? Ile trwa egzamin z matmy? Te pytania z pewnością zaprzątają głowy wielu z was. W końcu egzaminy to niezwykle stresujący moment, zwłaszcza, gdy są to te, które przesądzą o tym, czy dostaniemy się do wymarzonego liceum. Czas gra tu kluczową rolę, dlatego specjalnie dla was sprawdziliśmy, ile minut trwa egzamin ósmoklasisty 2022 z matematyki. Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin Ósmoklasisty 2022 matematyka - PRZECIEKI i ZADANIA. Co na egzaminie 8-klasisty?

Egzamin ósmoklasisty 2022 matematyka - ile minut można pisać? Ile trwa egzamin z matmy?

Egzamin ósmoklasisty 2022 z matematyki odbędzie się w środę 25 maja 2022 roku o godzinie 9:00. Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała szczegółowe informacje odnoszące się do czasu trwania tegorocznych testów. Ile potrwa egzamin ósmoklasisty z matmy? To zależy.

Co do zasady egzamin ósmoklasisty 2022 z matematyki trwa 100 minut i właśnie tyle (ni mniej, ni więcej) czasu macie na wypełnienie arkuszy i rozwiązanie wszystkich zadań. Jeśli jednak należycie do grupy uczniów, którzy z uzasadnionego powodu mają przedłużony czas trwania egzaminów na napisanie matmy macie 150 minut.

ZOBACZ TAKŻE: Egzamin ósmoklasisty 2022 - co trzeba zabrać na matematykę? Jakie przybory wziąć?

Sonda
Którego przedmiotu na egzaminie ósmoklasisty obawiasz się najbardzie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze