Egzamin Ósmoklasisty 2022 matematyka - PRZECIEKI i ZADANIA. Co na egzaminie 8-klasisty?

i

Autor: cke.gov.pl Egzamin Ósmoklasisty 2022 matematyka - PRZECIEKI i ZADANIA. Co na egzaminie 8-klasisty?

Egzamin Ósmoklasisty 2022 matematyka - PRZECIEKI i ZADANIA. Co na egzaminie 8-klasisty?

2022-05-24 15:43

Przecieki egzaminu ósmoklasisty 2022 bardzo interesują uczniów. Dzień przed testem ruszyli w poszukiwania gotowych zadań licząc, że ktoś potajemnie uzyskał dostęp do tegorocznego arkusza Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Czy są przecieki egzaminu ósmoklasisty 2022? Jakie będą zadania na egzaminie 8-klasisty z matematyki 2022? Wzięliśmy temat pod lupę na naszej stronie.

Spis treści

 1. Egzamin Ósmoklasisty 2022 matematyka - PRZECIEKI
 2. Egzamin Ósmoklasisty 2022 matematyka - ZADANIA

Egzamin Ósmoklasisty 2022 matematyka - przecieki chcieliby mieć uczniowie, którzy niezbyt dobrze radzą sobie z rozwiązywaniem zadań. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o przecieki egzaminu 8-klasisty 2022Zadania są dostępne w sieci wcześniej? Co na egzaminie 8-klasisty? Wyciek od razu uruchomiłby kilka nieprzyjemnych dla uczniów. Po pierwsze powiadomiona zostałaby prokuratura, a po drugie wszystko zależy od rodzaju przecieku. W najgorszym wypadku majowy test na koniec szkoły podstawowej zostałby odwołany i przeprowadzony w późniejszym terminie. Mimo to wiele osób liczy, a często też żartuje, że Podlasie ma przecieki egzaminu ósmoklasisty 2022 i nie chce się nimi podzielić. Uczniowie błagają śmiejąc się, żeby w końcu udostępnili jakieś zadania. Skąd w ogóle pomysł, że to w tym województwie są już gotowe arkusze? Dwa lata z rzędu to właśnie tam, podczas matur miało dojść do wycieków zadań, które później pojawiły się na egzaminie dojrzałości.

Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2022 - kiedy będą? Jak sprawdzić wyniki egzaminu 8-klasisty?

Gromee o singlu nagranym razem z rumuńską gwiazdą ANTONIĄ

Egzamin Ósmoklasisty 2022 matematyka - PRZECIEKI

Przecieki egzaminu ósmoklasisty 2022 z matematyki to marzenie uczniów, którzy najbardziej obawiają się zadań z tego przedmiotu. Co prawda wystarczy tylko przystąpić do testu 8-klasisty 2022, by go zdać, ale jednak ilość punktów ma znaczenie przy rekrutacji do szkoły średniej. Wiedzą o tym nieuczciwi ludzie, którzy mogą oferować gotowe zadania, w zamian za wysłanie smsa, przelanie drobnej sumy pieniędzy lub po prostu po zalogowaniu się kontem facebookowym na obcej witrynie internetowej. Od razu odradzamy i zapewniamy, że nie doszło do wycieku egzaminu ósmoklasisty 2022. Oszuści oferując arkusz CKE, który rzekomo wyciekł do sieci, chcą zarobić na naiwności młodych uczniów lub w najgorszym wypadku uzyskać dostęp do tajnych danych. Nie klikajcie w podejrzane nagłówki, obce strony internetowej, bo nie doszło do wycieku egzaminu 8-klasisty.

Egzamin Ósmoklasisty 2022 matematyka - ZADANIA

Jakie zadania są na egzaminie 8-klasisty 2022? Uczniowie tego dowiedzą się 25 maja 2022 o godzinie 9:00. Właśnie wtedy rozpocznie się oficjalna część testu kończącego naukę w szkole podstawowej. Na naszej stronie natomiast o godzinie 13:00 znajdziecie arkusze CKE. Będziecie mogli je jeszcze raz przeanalizować i sprawdzić, czy na pewno wykonaliście dobre rachunki. Przed egzaminem warto powtórzyć:

 • liczby naturalne w dziesiątkowym układzie pozycyjnym,
 • działania na liczbach naturalnych,
 • liczby całkowite,
 • ułamki zwykłe i dziesiętne,
 • tworzenie wyrażeń algebraicznych z jedną i wieloma zmiennymi,
 • przekształcanie wyrażeń algebraicznych,
 • sumy algebraiczne i działania na nich,
 • obliczenia procentowe
 • działania na potęgach i pierwiastkach,
 • równania z jedną niewiadomą,
 • wyrażenia algebraiczne i ich przekształcenia,
 • elementy rachunku prawdopodobieństwa.
 • działania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych,
 • kąty, wielokąty i koła

Temat rozprawki na egzaminie ósmoklasisty ZSZOKOWAŁ uczniów? Co trzeba było napisać?

Przez egzaminy zjada Cię stres?

Wyluzuj się na chwilę słuchając Alberta i jego WKRĘTARKI!

Listen to "Prezenty" on Spreaker.