Egzamin Ósmoklasisty 2022 angielski - PRZECIEKI i ZADANIA. Co na egzaminie 8-klasisty?

2022-05-26 8:02
Egzamin Ósmoklasisty 2022 angielski - PRZECIEKI i ZADANIA. Co na egzaminie 8-klasisty?
Autor: cke.gov.pl Egzamin Ósmoklasisty 2022 angielski - PRZECIEKI i ZADANIA. Co na egzaminie 8-klasisty?

Przecieki egzaminu ósmoklasisty 2022 są marzeniem dla uczniów. Chwilę po zakończeniu egzaminu 8-klasisty z matematyki ruszyli w poszukiwanie gotowych zadań i dokładnego klucza odpowiedzi licząc, że ktoś potajemnie uzyskał dostęp do tegorocznego arkusza Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Czy są przecieki egzaminu ósmoklasisty 2022? Jakie będą zadania na egzaminie 8-klasisty z angielskiego2022? Wzięliśmy temat pod lupę na naszej stronie.

Spis treści

  1. Egzamin Ósmoklasisty 2022 angielski - PRZECIEKI
  2. Egzamin Ósmoklasisty 2022 angielski - ZADANIA

Egzamin Ósmoklasisty 2022 angielski - przecieki wzbudzają duże zainteresowanie uczniów. Zdający tuż po teście z matematyki rozpoczęli masowe poszukiwania właśnie tego, czy są przecieki egzaminu ósmoklasisty 2022 online. Każdy chciałby znać wcześniej klucz odpowiedzi, by uzyskać możliwie największą liczbę punktów. Ta w ostatecznym rozrachunku może okazać się kluczowa przy rekrutacji do szkoły średniej. Warto też zauważyć, iż sam wyciek arkusza CKE nie załatwia sprawy. Kilkanaście zadań na teście z języków nowożytnych związanych jest ze słuchaniem ze zrozumieniem. W czasie trwania sprawdzianu na koniec szkoły podstawowej egzaminator puszcza płytę, a zadaniem uczniów jest zaznaczenie prawidłowych odpowiedzi. Gdyby były przecieki egzaminu ósmoklasisty 2022 online to wywołałoby to ogromne zamieszanie. Do akcji wkroczyłaby Centralna Komisja Egzaminacyjna, która od razu skierowałaby sprawę do prokuratury. 

Kalkulator punktów do liceum 2022 - jak policzyć? Ile trzeba mieć, by się dostać?

Egzamin Ósmoklasisty 2022. Czy Zemsta Fredry zaskoczyła uczniów?

Egzamin Ósmoklasisty 2022 angielski - PRZECIEKI

Przecieki egzaminu ósmoklasisty 2022 z angielskiego przydałyby się osobom, które niezbyt pewnie czują się z tego przedmiotu. Wiele lat nauki, przygotowań, a mimo to bywa tak, że stres paraliżuje zdających i zapominają oni najprostszych formułek. Największym wyzwaniem, jak się co roku okazuje, jest najwyżej punktowane zadanie. Chodzi o list lub maila, za napisanie którego można otrzymać aż 10 punktów. Rok temu polecenie brzmiało: Zwyciężyłeś(-aś) w szkolnym konkursie plakatów o tematyce przyrodniczej. W e-mailu do koleżanki z Anglii wyjaśnij, dlaczego zdecydowałeś(-aś) się wziąć udział w tym konkursie, opisz, co przedstawia Twój plakat konkursowy, napisz, jak zareagowałeś(-aś) na wiadomość o tym, że wygrałeś(-aś) ten konkurs. Uczniowie chcieliby znać dokładne polecenie, jakie będzie na tegorocznym egzaminie 8-klasisty. Na to jednak nie ma szans. 

Egzamin ósmoklasisty 2022 angielski - WYMAGANIA. Co trzeba umieć na egzamin 8-klasisty?

Nieuczciwi ludzie mogą oferować gotowe zadania, w zamian za wysłanie smsa, przelanie drobnej sumy pieniędzy lub po prostu po zalogowaniu się kontem facebookowym na obcej witrynie internetowej. Od razu odradzamy i zapewniamy, że nie doszło do wycieku egzaminu ósmoklasisty 2022. Oszuści proponują arkusz CKE, który rzekomo wyciekł do sieci, a wszystko to nie bez powodu. Chcą zarobić na naiwności młodych uczniów lub w najgorszym wypadku uzyskać dostęp do tajnych danych. Nie klikajcie w podejrzane nagłówki, obce strony internetowej, bo nie doszło do wycieku egzaminu 8-klasisty.

Egzamin Ósmoklasisty 2022 angielski - ZADANIA

Jakie zadania są na egzaminie 8-klasisty 2022? Uczniowie tego dowiedzą się 26 maja 2022 o godzinie 9:00. Wtedy właśnie rozpocznie się oficjalna część testu kończącego naukę w szkole podstawowej. Na naszej stronie natomiast o godzinie 13:00 znajdziecie arkusze CKE. Będziecie mogli je jeszcze raz przeanalizować i sprawdzić, czy na pewno wykonaliście dobre rachunki. Przed egzaminem warto powtórzyć:

  • czasy Present Simple, Present Continous, Present Perfect, Past Simple, Past Continous, Future Simple
  • zaimki oraz przyimki (np. określające czas i miejsce)
  • liczebniki główne i porządkowe
  • czasowniki modalne, regularne i nieregularne
  • rzeczowniki policzalne i niepoliczalne oraz liczba mnoga regularna i nieregularna
  • tworzenie wypowiedzi pisemnych
  • słownictwo z tematu: człowiek, edukacja, praca, życie prywatne, jedzenie, zakupy i usługi, podróżowanie, sport, zdrowie, nauka i technika, przyroda i miejsce zamieszkania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze